در آئین تجلیل از تولیدکنندگان و صنعتگران استان یزد؛

شرکت فولاد آلیاژی ایران به عنوان واحد نمونه صنعتی کشور انتخاب شد

مراسم تجلیل از تولیدکنندگان و صنعتگران استان یزد با حضور معاون وزیر صمت، استاندار یزد، نماینده مردم یزد و زارچ و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان و دیگر مسئولین استان یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از روابط‌عمومی فولاژ،در این آئین که از برترین‌های تولید و صنعت تجلیل شد، شرکت فولاد آلیاژی ایران در بین شرکت‌های صنعتی کشور به عنوان واحد نمونه فولادی برتر برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفت.

مهندس کمال‌زاده، مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در این گفتگو با واحد خبر سیمای یزد، به‌کارگیری استراتژی‌های مناسب تولید را یکی از عوامل مهم در موفقیت این شرکت دانست و گفت: شرکت فولاد آلیاژی ایران امکان تولید بیش از ۴۷۷ نوع گرید فولادهای خاص در ۱۰۰هزار کد مقطع گرید که در نوع خود بی‌نظیر است، را دارد که نیاز فولادی ۱۶ صنعت مادر و تخصصی کشور را برآورده می کند.

محمد کمال‌زاده در ادامه با اشاره به این موضوع که شرکت فولاد آلیاژی ایران از ابتدا بر تولید فولادهای آلیاژی و محصولات ارزش افزا متمرکز بوده است ،تصریح کرد: این شرکت در اهداف و چشم‌اندازهای خود،تصمیم دارد به یک شرکت پیشرو در صنعت با ارائه راهکارهای نوآورانه تبدیل شود؛ به‌طوری‌که با تولید محصولات با بالاترین سطح کیفیت به اولویت برتر مشتریان در تامین فولادهای خاص و ویژه تبدیل شود.

محمد کمال زاده با بیان اینکه این شرکت بعنوان واحد نمونه صنعتی کشور انتخاب شده است افزود: شرکت فولاد آلیاژی با اتخاذ سیاست‌ها و تدابیر ویژه موفق شد در بین شرکت‌های بزرگ صنعتی استان یزد به عنوان برگزیده و شرکت برتر انتخاب شود.

1403/04/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :