سفیر ونزوئلا در ایران:

تولید محصولات برقی توسط ایران خودرو قابل تحسین است
سفیر ونزوئلا در ایران، در حاشیه نمایشگاه تحول صنعت خودرو و با حضور در غرفه گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: اقدامات ایران خودرو در زمینه تولید خودروهای سنگین برقی مانند اتوبوس و خودروهای سبک برقی که امروز نیز در این نمایشگاه از آنها بازدید کردیم، قابل تحسین است.
تولید محصولات برقی توسط ایران خودرو قابل تحسین است
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از ایکوپرس- خوزه رافائل سیلوا آپونته، عنوان کرد: امروز توسعه و پیشرفت‌های خوبی در زمینه صنعت حمل و نقل جمهوری اسلامی ایران را در این نمایشگاه مشاهده کردیم.

وی با اشاره به دستاوردها و توسعه فعالیت‌های ایران خودرو، بیان کرد: با توسعه خودروهای برقی و تولید وسایل حمل و نقل عمومی برقی توسط این خودروساز، در آینده استفاده از سوخت‌های فسیلی کاهش یافته و استفاده از سوخت‌های پاک افزایش خواهد یافت که موضوع قابل توجهی است‌.
سفیر ونزوئلا در ایران، با اشاره به برنامه‌های همکاری این کشور با ایران خودرو، اظهار کرد: میان دو کشور ایران و ونزوئلا تفاهم‌نامه‌های همکاری به امضا رسیده‌ که برخی از آن‌ها در زمینه حمل و نقل و با گروه صنعتی ایران خودرو است. پس از بازدید سال گذشته رییس جمهور “مادورو” از ایران و رییس جمهور ایران از ونزوئلا، روابط دو کشور بیش از پیش تسهیل و موجب پیشبرد تفاهم‌نامه‌ها شد‌. می‌توان گفت در حوزه‌های سیاسی و بازرگانی، روابط دو کشور درهم تنیده و منسجم‌تر شده است.
وی با اشاره به برنامه‌های ونزوئلا در زمینه واردات خودروهای برقی، گفت: هر آن چه امروز در این نمایشگاه دیده‌ و بررسی کرده‌ایم را به شخص وزیر راه و ترابری منعکس خواهیم کرد. ایشان رییس کمیسیون مشترک ایران و ونزوئلا نیز هستند؛ ما تمام موارد را به ایشان اطلاع می دهیم تا ارزیابی‌های لازم را در خصوص واردات محصولات ایران خودرو و به ویژه محصولات برقی انجام دهند.

1402/08/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :