مسئولیت سرویس مدارس به شهرداری تهران سپرده شد

فرماندار تهران گفت: مسئولیت سرویس مدارس در آیین نامه جدید به شهرداری تهران سپرده شده و از مدیران مدارس خلع مسئولیت شده است.
احمد قیومی ، در تشریح روند پیگیری چالش ها و انتقادات حوزه سرویس مدارس گفت: بر اساس آیین نامه جدیدی که برای سرویس مدارس تدوین شده است، مسئولیت سرویس مدارس به صورت کامل به شهرداری تهران سپرده شد، در حالی که در آیین نامه های قبلی فرمانداری تهران یک ورودی در این حوزه داشت؛ اما در این آیین نامه جدید کل موضوع به شهرداری تهران سپرده شده است.
وی افزود: حتی در این آیین نامه جدید از مدیران مدارس خلع مسئولیت شده است در حالی که مدیران مدارس پیش‌تر و در آیین نامه قبلی روی سرویس مدارس نظارت داشتند که این مسئولیت و نظارت برای آنها برداشته شده است.
فرماندار تهران ادامه داد: از سوی دیگر سامانه «سپند» که برای سرویس مدارس طراحی شده بود برای اولین بار رونمایی و اجرایی شد تا همه اطلاعات در آنجا بارگذاری شود و رانندگان سرویس‌های مدارس ثبت نام کنند.
قیومی تأکید کرد: در فرمانداری تهران از منظر تطبیق قوانین تلاش کردیم تا طبق مصوبات شورای شهر، برای تعیین قیمت سرویس مدارس پس از چندین بار رفت و آمد عدد را معقول کنیم؛ لذا بخشی از موضوع سرویس دانش آموزان که در اختیار ما بود را انجام دادیم.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: در مورد سامانه «سپند» نیز شهرداری تهران باید کار انجام می‌داد؛ اما چند روز پس از آغاز کار مدارس مشکلاتی مشاهده شد؛ لذا از منظر دیگری ورود پیدا کردیم و همه طرف ها را خواستیم که مقرر شد تا اطلاعات راننده ها، مسیرها و قیمت ها را در سامانه بارگذاری کنیم که هنوز این اتفاق نیفتاده است.

1402/7/19

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :