معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های:اعطای تسهیلات کم بهره به طرح‌های درآمدزای دهیاری‌ها تصویب شد


معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: اعطای وام تسهیلات کم بهره به دهیاران فعال در زمینه طرح‌های حوزه سرمایه‌گذاری و درآمدزا که به سوددهی رسیده‌اند، تصویب شده است.
مهیار نورعلی افزود: در آخرین جلسه کمیته ملی وام دهیاری‌ها در راستای حمایت از دهیارانی که با ایجاد و اجرای طرح درآمدزای موفق، درآمدی پایدار برای دهیاری و زمینه اشتغال برای روستا ایجاد کرده اند و طرح مذکور به بهره برداری و سوددهی رسیده، است، با اعطای تسهیلات کم بهره از محل تفاهم نامه سازمان با پست بانک به این طرح ها موافقت شد.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویانیوز و به نقل از ایرنا، وی در زمینه مصوبات این جلسه که با حضور اعضای کمیته و نمایندگان پست بانک ایران در محل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزار شد، گفت: همچنین با حمایت از جوانی جمعیت، دهیارانی که بیش از ۸ سال یا بیشتر دهیار بوده اند و دارای سه فرزند یا بیشتر هستند، نیز شامل دریافت تسهیلات فوق می شوند.
معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اظهار داشت: در راستای تشویق دهیاران برای ایجاد درآمد پایدار، تسهیلات طرح های درآمدزا بدون رعایت سه برابر بودجه بوده و در صورت داشتن توجیه اقتصادی طرح و بازدهی کوتاه مدت آن، تسهیلات فوق با هر میزانی که به تایید کمیته ملی وام برسد پرداخت می شود.

1402/11/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :