سرپرست معاونت حقوقی سازمان تأمین‌اجتماعی در بازدید از غرفه «خانواده ما» در نمایشگاه کتاب بیان کرد؛

توسعه پوشش بیمه‌ای، از مهم‌ترین سیاست‌های سازمان تأمین‌اجتماعی است

سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور بین‌الملل سازمان تأمین‌اجتماعی، اظهار داشت: در دوره مدیریتی جدید و به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مأموریت‌ها، موضوع افزایش بیمه‌شدگان سازمان تأمین‌اجتماعی مورد توجه قرار گرفته و شاهد افزایش بیش از دو میلیون بیمه‌شده در سازمان تأمین‌اجتماعی بودیم.

به‌گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، قائم موهبتی سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور بین‌الملل این سازمان عصر دیرروز (دوشنبه، 24 اردیبهشت) با حضور در غرفه سازمان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: قطعاً یکی از مهمترین سیاست‌های سازمان، توسعه پوشش بیمه‌ای برای آحاد مختلف مردم است و عناوین متعدد و مختلف با ایجاد فرصت‌های جذاب برای دانشجویان، زنان خانه‌دار و اقشار مختلف، امکان بهره‌مندی از خدمات بیمه‌ای در سازمان فراهم شده است.

وی ادامه داد: تغییر متغیرهای کلان جمعیتی بر وضعیت صندوق‌های بیمه‌گر پایه مؤثر است. در شرایط فعلی تلاش بر این است تا ضمن حمایت از فرهنگ خانواده و جوانی جمعیت، با تمرکز بر گروه‌هایی که فاقد پوشش بیمه‌ای هستند؛ امکان بهره‌مندی از پوشش بیمه‌ای برای تمامی اقشار فراهم شود. البته این‌که در این زمینه تعامل مؤثری برقرار شده و این افراد مجاب شوند؛ مستلزم استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای است. لذا جذب بیمه‌شدگان جدید هم از نظر کیفی و کمی کاری ارزشمند است که در طول دو سال اخیر اتفاق افتاده و با نرخ خوبی دنبال می‌شود.
موهبتی درباره حضور سازمان تأمین‌اجتماعی در نمایشگاه کتاب امسال،گفت: طراحی و اجرای این رویداد بسیار خوب و پویا بود و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. غرفه امسال به طور طبیعی دیده می‌شود و در معرض نگاه مردم قرار دارد. استفاده از تکنولوژی و کارهای گرافیکی که مخصوصاً برای طبقه جوان، نوجوان و حتی کودک می‌تواند جذاب باشد در این نمایشگاه پیش‌بینی شده و استقبال و استفاده مردم نشان از جذابیت این غرقه دارد که ان‌شاءالله تا روزهای پایانی نمایشگاه به همین صورت باشد.

1403/02/25

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :