در بازديد مديران ارشد گروه خودروسازي سايپا از امدادخودرو سایپا مطرح شد:

ضرورت توسعه و تجهيز ناوگان امدادي و كاهش زمان انتظار مشتريان

قائم مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در جريان بازديد از شركت امداد خودرو سايپا بر ضرورت توسعه و تجهيز ناوگان امدادي و كاهش زمان انتظار مشتريان براي دريافت خدمات امدادي تاكيد كرد.

به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از سايپانیوز، محمود سهيل‌نژاد قائم مقام مديرعامل گروه سايپا در فروش و خدمات پس از فروش به همراه مجتبي معظمي مديرعامل سایپایدک و ساير اعضاي هيأت مدیره این شرکت ضمن بازديد از شركت امداد خودرو سايپا در جريان آخرين برنامه‌هاي توسعه‌اي اين شركت در راستاي افزايش رضايت مشتريان قرار گرفت.

قائم مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در اين بازديد با اشاره به اهميت توجه به انتظارات مشتريان در دريافت خدمات امدادي، گفت: حركت صعودي يك كسب و كار زماني اتفاق مي‌افتد كه به خواسته‌هاي مشتري توجه ويژه شود. به همين منظور براي رشد رضايت مشتريان از خدمات امدادي، بايد به تعريف كسب و كارهاي جديد در اين حوزه نگاه ويژه‌ داشته باشيم و خواسته‌هاي مشتري را در اين كسب و كارها در نظر بگيريم.

او افزود: كاهش زمان انتظار مشتري از ديگر مواردي است كه بايد در كنار نوسازي، تجهيز و توسعه ناوگان امدادي مورد توجه قرار گيرد. همچنين با توجه به حجم بالاي تردد در كلان‌شهرها، توسعه ناوگان امداد موتوري در كاهش زمان انتظار مشتريان و افزايش كيفيت و كميت خدمات امدادي بايد در دستور كار قرار گيرد.

سهيل‌نژاد گفت: يكي ديگر از مواردي كه باعث افزايش رضايت مشتريان از خدمات امدادي مي‌شود، تقويت نظارت بر عملكرد امدادگران است كه در كنار اين امر مهم، بايد به افزايش درآمد امدادگران نيز نگاه ويژه داشته باشيم.

قائم مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با اشاره به رويكرد دولت به استفاده از خودروهاي برقي، تاكيد كرد: با توجه به اينكه در آينده نزديك شاهد استفاده از تاكسي‌هاي برقي در كلان شهرها خواهيم بود، ضرورت دارد كه براي ارائه خدمات به اين خودروها آمادگي لازم را كسب كنيم و از هم اكنون بايد زيرساخت‌هاي مورد نياز فراهم شود.

سهيل‌نژاد تصریح کرد: ارائه خدمات در محل مشتري يكي از اقدامات خوب امدادخودرو سايپا به شمار مي‌رود كه بايد بيشتر به آن پرداخته شود و با انجام تبليغات موثر بر جامعه هدف، بتوانيم اين كسب و كار را گسترش دهيم.

در ادامه اين بازدید، مجتبي معظمي مديرعامل سايپايدك در سخناني با اشاره به اقدامات توسعه‌اي انجام شده در امداد خودرو سايپا، گفت: تعريف كسب و كارهاي جديد در حوزه خدمات امدادي مورد تاكيد مديران ارشد گروه سايپا قرار دارد و به همين منظور با مشاركت مجموعه امداد خودروسایپا و سايپايدك، برنامه‌هاي مرتبط تدوين خواهد شد.

او افزود: به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتريان در طرح امداد نوروزي، از هم اكنون بايد برنامه جامع و دقيق مبتني بر دستاوردها و تجربيات گذشته تدوين شود.

در این بازدید، كوروش پارسا معين، مدیرعامل امدادخودرو سایپا، به ارائه گزارشي از عملكرد امداد خودرو سايپا پرداخت و گفت: توسعه كمي و كيفي شبكه ارائه دهندگان خدمات امدادي، فعال سازي عاملين تعميراتي در حوزه ارائه خدمات گارانتي بدنه، توسعه خدمات خودرو در محل در سراسر كشور، ارتقاء ناوگان VIP و امداد پلاس و افزايش واحدهاي امدادي از جمله مهمترين برنامه‌هاي آتي امدادخودرو سايپا به شمار مي‌رود تا بر اساس آن بتوانيم سهم به سزايي در افزايش رضايت مشتريان گروه سايپا داشته باشيم.

1402/09/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :