توزیع ‌۷۵ وعده شیر رایگان بین ۸ میلیون دانش‌آموز‌

معاون وزیر آموزش و پرورش صبح امروز با حضور در مدرسه شهید امیر‌ کمندی در آیین طرح توزیع شیر رایگان به صورت پایلوت با اشاره به اینکه ایران به دست پسران و دختران آینده ایران اسلامی خواهد درخشید اظهار داشت: شیر کامل‌ترین غذایی است که خدا برای ما انسان‌ها خلق کرده است. دانش‌آموزان ابتدایی در کشور از شیر رایگان بهره‌مند خواهند شد.
علی فرهادی با تأکید بر استفاده دانش‌آموزان از امکانات آموزشی در کشور افزود: در این سال تحصیلی 8 میلیون دانش‌آموز دوره ابتدایی در کشور 75 وعده شیر رایگان دریافت خواهند کرد.
وی تصریح کرد: آموزش و پرورش متولی تعلیم و تربیت است و بستر خوبی برای توزیع بسته‌های سلامت دارد و با اعتبارات خوب و حمایت رئیس‌جمهور از توزیع شیر رایگان این طرح در کشور و به صورت پایلوت از شهرستان بهارستان آغاز شد.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از تسنیم از بهارستان، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با همکاری دستگاه‌ها، آموزش و پرورش می‌تواند تمام مقاطع تحصیلی را در توزیع شیر رایگان پوشش دهد گفت: کمبود معلم در کشور مقطعی حاصل نشده است و حاصل وقفه و کوتاهی فرآیند جذب معلم در سال‌های گذشته بوده است.

1402/7/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :