اجازه عرض‌اندام به اراذل و اوباش نمی‌دهیم

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: به حکم قانون، پلیس اجازه عرض اندام به اراذل و اوباش نخواهد داد.
سردار احمد رضا رادان در حاشیه مراسم صبحگاه عمومی فرماندهی انتظامی کشور اظهار داشت: از مردم درخواست داریم به شعار هفته انتظامی که شهروند قانون‌مدار و پلیس خدمتگزار است توجه ویژه‌ای داشته و بیش از پیش پلیس را در خدمتگزاری یاری کنند.
وی افزود: برخی سارقان در تعدد سرقت به نحوی عمل می‌کنند که به نوعی این کار برای آنها شغل محسوب می‌شود و در اینجا اعلام می‌کنیم که برابر هماهنگی‌های صورت گرفته با دستگاه قضائی این افراد تحت رصد هوشمندانه قرار می‌گیرند و در هر لحظه و مکان در رصد پلیس خواهند بود.
فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه قطعاً این اقدام ما منجر به کاهش حجم انبوهی از سرقت ها خواهد شد، افزود: این امر مورد توجه ما و مردم خواهد بود و امیدواریم رضایت مردم رادر این زمینه به دست آوریم.
سردار رادان با بیان اینکه اجازه خودنمایی و عرض اندام به اراذل و اوباش در فضای حقیقی و مجازی نخواهیم داد اظهار داشت: به حکم قانون پلیس اجازه عرض اندام به هیچ یک از اراذل و اوباش نخواهد داد.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از فارس، وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در ارتباط با منازل مسکونی برای کارکنان افزود: در اولین روزهای شروع مسؤولیت اینجانب در صدد بودیم تا عقب افتادگی‌ها در زمینه مسکن جبران و رایزنی‌هایی با ریاست محترم جمهور و مجلس و دیگر مسؤولان این حوزه انجام دادیم و قول هایی در این خصوص دادند و در کنار آن با عزم همه همکاران امیدواریم بتوانیم صدهزار منزل سازمانی و ملکی را تهیه کرده و در اختیار کارکنان انتظامی طی بازه زمانی سه ساله بگذاریم و یکی از مهم ترین موضوعات سبد معیشتی همکاران خود را مرتفع نماییم.

1402/7/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :