مطابق استاندارد ISO ۱۰۰۱۵:۲۰۱۹ انجام شد

صدور مجددگواهینامه ی استاندارد سیستم مدیریت کیفیت – آموزش در ذوب آهن اصفهان
ممیزی خارجی سیستم مدیریت کیفیت – آموزش مطابق با استاندارد ISO ۱۰۰۱۵:۲۰۱۹ در ذوب آهن اصفهان توسط سرممیز موسسه SGS طی روزهای ۲۰ و ۲۱ آبان ماه سال جاری انجام گرفت و با توجه به انطباق کامل فرآیندهای سازمان با استاندارد و عدم ثبت هیچگونه مغایرت عمده در مستندات و عملیات بررسی شده ، ذوب آهن اصفهان موفق به دریافت مجددگواهینامه استانداردISO ۱۰۰۱۵:۲۰۱۹ گردید.

به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز، محمد صدری مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: با عنایت به گستره فعالیت های آموزشی ذوب آهن اصفهان، این ممیزی توسط سرممیز موسسه SGS و طی ۲ روز کاری به صورت فشرده و تخصصی در موضوع فعالیت ها، دستورالعمل ها و فرایندهای مدیریت های آموزش و توسعه سرمایه های انسانی و سازماندهی و روش های شرکت با موفقیت انجام شد. وی از مساعدت مدیر عامل ، معاونین و مدیران و کارشناسان مدیریت های مرتبط شرکت در انجام این ممیزی قدردانی نمود.

آرش شفیعی سرپرست معاونت سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت ذوب آهن اصفهان در جلسه اختتامیه ممیزی که با حضور جمعی از مدیران ، سرپرستان و کارشناسان مرتبط در محل سالن جلسات مدیریت آموزش و توسعه سرمایه های انسانی شرکت برگزار شد، ضمن قدردانی از کلیه همکاران که در شرایط مختلف در راستای تحقق برنامه ها و اهداف سازمان تلاش نموده اند، خواستار تداوم این تلاشها در همه ی حوزه ها و جدیت در بهبود فعالیتها و فرایندهای مربوطه گردید.

وی ضمن برشمردن اهم فعالیت های مختلف علمی وآموزشی در حال اجرا، مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی ذوب آهن اصفهان را مدیریت شناسایی و تقویت شایستگی ها معرفی کرد.

همچنین در جلسه اختتامیه ، امیر نورایی سر ممیز موسسه SGS ضمن اذعان به عملکرد خوب ذوب آهن اصفهان در راستای استقرار سیستم های مدیریتی، عملکرد این سازمان را در تحقق الزامات سیستم مدیریت کیفیت–آموزش مطابق با استاندارد ISO ۱۰۰۱۵:۲۰۱۹ قابل تمجید و الگویی برای سایر شرکت ها دانست.

وی با اشاره به اینکه در زمان ممیزی انجام شده هیچ نوع عدم انطباق عمده ای مشاهده نشد ، صدور مجدد گواهینامه ی یاد شده را اعلام نمود .

1402/08/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :