استعدادیابی و پرورش نسل جدید؛ گامی در مسیر رشد و توسعه کیش

رضا شکوهی، ضمن ارزیابی مثبت از چشم انداز توسعه محور مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش در سطح کشور؛ بر اهمیت روش های مدرن و به روز امر آموزشی میان خانواده ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش؛ رضا شکوهی سرپرست و نائب رئیس هیئت مدیره مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش با اشاره به فعالیت 35 ساله این برند آموزشی در جزیره، اظهار داشت: به روز رسانی و بهره گیری از روش های مدرن آموزشی و همکاری مجدانه کارشناسان برجسته این حوزه؛ به طور حتم می توان گام های موثر برای ایجاد تحول در حوزه آموزشی برداشت.

وی با بیان این که نمایندگی های این مجموعه آموزشی در سطح کشور با شیوه های نوین آموزشی و بهره گیری از اساتید مجرب کارنامه درخشانی را در حوزه آموزش زبان های خارجی کسب کرده، افزود: اضافه شدن مجتمع آموزشی الغدیر با ظرفیت حدود 1600 دانش آموز به خانواده های کیش؛ فرصتی مناسب برای استعدادیابی و پرورش نسل جدید در حوزه آموزشی محسوب می شود.

شکوهی، تاکید کرد: برگزاری دوره‎های تخصصی و علمی ویژه معلمان و والدین دانش‎آموزان زمینه ساز کشف توانایی‎های فرزندان را به دنبال خواهد داشت.

به گفته شکوهی تقویت حوزه‎ آموزش های مهارتی تخصصی ویژه سازمان ها و ارگان ها با بیش از 100 عنوان از دیگر اقدامات ارزنده مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش در راستای ارتقاء سطح بهره‎وری سازمانی است.

1402/08/24

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :