با حضور استاندار گلستان و جمعی از مدیران استان انجام شد؛

کلنگ‌زنی درمانگاه ملکی تأمین‌اجتماعی در شهرستان رامیان

در مراسمی با حضور استاندار گلستان و مدیرکل امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی و جمعی از مدیران و مسئولان محلی، عملیات اجرایی احداث درمانگاه ملکی سازمان تأمین‌اجتماعی در شهرستان رامیان که پس از تکمیل جایگزین ساختمان فعلی درمانگاه تأمین‌اجتماعی این شهرستان می‌شود، آغاز شد.

این درمانگاه در زمینی به مساحت 2352 متر مربع با زیربنای 2500 متر مربع در 3 طبقه و با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد تومان احداث خواهد شد و پس از تکمیل و بهره‌برداری، خدمات درمانی رایگان به بیمه‌شدگان این شهرستان ارائه خواهد داد.

به‌گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی در این مراسم که با حضور علی محمد زنگانه استاندار گلستان، علی کوهساری نماینده مردم آزادشهر، رامیان و فندرسک، حجت‌الاسلام علی قنبری امام جمعه رامیان، رمضان زینلی مدیر درمان و نیز قربان زنگانه مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان گلستان به همراه جمعی از مدیران استانی و محلی برگزار شد، مهرزاد اکبرپور مدیرکل امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: در دولت سیزدهم، سازمان تأمین‌اجتماعی بر مبنای سه راهبرد عدالت، تحول و اعتماد؛ در پی توسعه خدمات با اولویت خدمات درمانی در مناطق مختلف کشور به‌ویژه مناطق کمتر برخوردار است.
وی افزود: در استان گلستان با پروژه‌های متعددی که از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی اجرا شده یا در حال اجراست، امیدواریم که گلستانی از خدمات تأمین‌اجتماعی تقدیم مردم شریف این استان کنیم و بتوانیم رضایت بیمه‌شدگان و بازنشستگان این استان را بیش از پیش جلب کنیم.
مدیرکل امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: در مورد سازمان تأمین‌اجتماعی که در خدمت طیف وسیعی از مردم شامل 53 درصد جمعیت کشور است، در گذشته این نگرانی وجود داشت که با استمرار چالش ناترازی منابع و مصارف، ادامه حیات و خدمات این سازمان در معرض خطر باشد؛ اما امروز در کنار تسویه بدهی 106 هزار میلیارد تومانی به نظام بانکی، سازمان تأمین‌اجتماعی از ابتدای سال جاری تاکنون موفق شده است هر ماه حدود 40 هزار میلیارد تومان حقوق بازنشستگان را بدون نیاز به استقراض از بانک، تأمین و بموقع پرداخت کند.
براساس گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، در این مراسم همچنین رمضان زینلی مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان گلستان، گفت: درمانگاه رامیان که امروز کلنگ‌زنی شد، پنجمین درمانگاهی است که در دولت مردمی سیزدهم کار ساخت آن در استان گلستان آغاز می‌شود.
وی افزود: در حال حاضر سازمان تأمین‌اجتماعی در استان گلستان 2 بیمارستان در شهرهای گرگان و گنبد و 9 درمانگاه در شهرهای مختلف برای ارائه خدمات درمانی رایگان به بیمه‌شدگان و بازنشستگان استان دارد و چندین پروژه احداثی و توسعه‌ای دیگر نیز در بخش درمان تأمین‌اجتماعی استان در حال تکمیل یا در مرحله طراحی و اجراست.

1402/11/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :