مديرعامل بانك دي:توجه به ورزش در سازمان‌ها بايد در اولويت قرار گيرد

مراسم تقدير از ورزشكاران و اعضاي تيم فوتسال بانك دي با حضور مديرعامل بانك برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانك دي مديرعامل بانك دي در اين مراسم با ابراز خرسندي از توجه به ورزش در بين مديران و كاركنان بانك اظهار كرد: اينكه يك تيم به موفقيت دست پيدا مي‌كند نشان از كار تيمي و انسجام گروهي دارد و بايد علاوه بر تبریک براي كسب مقام يا مدال به خاطر تيم بودن از كاركنان ورزشكار تقدير كرد.
محمدرضا قرباني توجه به ورزش و توسعه آن در بين کلیه همکاران بانك دي را از اولويت‌هاي سازمان عنوان كرد و گفت: توسعه كار تيمي در قالب فعاليت ورزشي موجب نشاط و آزاد شدن انرژي بيشتر در مجموعه است و گسترش آن به همه كاركنان توصيه مي‌شود.
مديرعامل با تقدير از تيم فوتسال بانك دي براي كسب مقام‌هاي متعدد در مسابقات مختلف تاكيد كرد: اعضاي هيات مديره بانك از مشوقين همكاران براي انجام ورزش به خصوص كار تيمي هستند و آمادگي خود را براي حمايت از موفقيت‌هاي بيشتر اعلام مي‌كنند.
مجتبي حيدري ـ معاون سرمايه انساني و پشتيباني ـ نيز در اين مراسم با تقدير از مديريت بانك دي براي حمايت از توسعه ورزش در بانک اظهار كرد: با توجه به علاقه و پتانسيلي كه در بين همكاران جوان بانك دي براي ورزش فوتسال وجود دارد طي چند سال گذشته تيم فوتسال بانك با حضور منسجم همكاران ايجاد شده است.
وي با بيان اينكه طي يك سال اخير اين تيم در مسابقات مختلفي از جمله جام كانون بانك‌هاي خصوصي، لیگ برندهاي برتر و جام تدبير حضور داشته و موفق به كسب مقام نيز شده است، افزود: اعضاي تيم از كاركنان بخش‌هاي مختلف ستاد و شعبه هستند و براي هدايت و آموزش آنها آقاي محمود خوراكچي كه از پيشكسوتان فوتبال هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی تیم های برتر كشورند را به عنوان سرمربي در كنار تيم داريم.
به گفته حيدري برای تشكيل اين تيم، ده‌ها تيم درون سازماني در قالب يك ليگ با هم بازي كردند و بازيكنان برتر هر تیم عضو تيم اصلی بانک شدند.
در ادامه اين مراسم محمود خوراكچي ـ پيشكسوت فوتبال و سرمربي تيم بانك دي ـ گزارشي از مراحل آماده سازی تیم، مسابقات انجام شده و موفقيت‌هاي كسب شده تیم ارائه كرد.
گفتنی است تيم فوتسال بانك دي طي يك سال اخير در مسابقات مختلفي از جمله جام کانون بانک‌های خصوصی حضور فعالي داشت و همچنين در مسابقات جام برندهاي برتر به مقام سوم دست يافت و نهايتا در مسابقات جام تدبير نيز كه با حضور 24 تیم برگزار شد موفق به كسب رتبه دوم شد.
در اين مراسم اعضاي تيم فوتسال بانك دي، مديران و مربيان تيم و كليه دست اندركاران مورد تقدير قرار گرفتند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :