حضورحجتی سر سفره بازرگانان

اعضای اتاق بازرگانی ایران طی مراسمی از زحمات محمود حجتی وزیر کشاورزی دولت یازدهم در زمینه رکورد شکنی تولید شکر تجلیل کردند.
به گزارش سرزمین پویا ، در حالی که محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی دولت یازدهم و بسیاری از مدیران وزارتخانه تحت مدیریتش طی سالهای اخیر بیشترین نیش و کنایه ها را نصیب بازرگانان و اهالی صنایع غذایی کردند اما بازرگانان و صنعتگران ایران با تجلیل از محمود حجتی در بخش قابل دفاع عملکرد وی، نشان دادند که منصف تر از دیگران هستند.
اتاق بازرگانی که منبع درآمدش از اخذ نیم در هزار فروش فعالیت های اقتصادی دارندگان کارت بازرگانی تامین می شود فارغ از گلایه های بخش خصوصی و فعالان صنایع غذایی و بازرگانان بخش کشاورزی به طور سخاوتمندانه ای از اقدام ارزشمند وزیر جهاد کشاورزی در افزایش تولید شکر تجلیل کردند. همان بخش خصوصی که در بیشتر تصمیمات دیده نشدند و طی چهار سال وزارت حجتی در دولت یازدهم در حسرت دیدار وی ماندند و حجتی هیچگاه حتی صحبتهای آنان را به طور مستقیم از زبان آنان نشنید.بخش خصوصی که حتی در قالب تشکلهای صنفی و اقتصادی خود نتوانستند صدای خود را به گوش وزیر برسانند و صدای آنان در حلقه بسته اطرافیان وزیر جهاد کشاوری گم شد.
حال منتظر می مانیم تا ببینیم در صورت حضور حجتی در دولت دوازدهم و در مسند وزیر جهاد کشاورزی، در باز هم بر همین پاشنه می چرخد یا حجتی دولت دوازدهم در تعامل با بخش خصوصی و تجار و اهالی صنعت غذا راه دیگری را در پیش می گیرد.
منبع:فودپرس

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :