معلمان در حسرت وام 2 میلیونی و نور چشمی‌ها با وام‌های 300 میلیاردی

رئیس کمیسیون نظارت بر برجام در مجلس نهم با بیان اینکه معلمان برای گرفتن وام 2 میلیون تومانی در حسرت و فشار برای ضمانت هستند و برخی از نور چشمي‌ها با چک وام 300 میلیارد تومانی می‌گیرند گفت: مدیران غیر انقلابی به دنبال سالاری کردن بر مردم هستند.
به گزارش فارس از دزفول، علیرضا زاکانی شامگاه چهارشنبه در جمع مردم دزفول اظهار کرد: امروز ایران معاصر به محور کشورهای ظلم ستیز جهان تبدیل شده است و خط‌مشی خود را از کشورهای استکباری و ظلم‌پذیر جهان جدا کرده است.
وی ادامه داد: بیش از این، کشورهای جهان در دو محور ظلم پذیر و استکباری معنا می‌شدند ولی امروز به برکت ایران اسلامی این مفهوم عوض شده است.
رئیس کمیسیون نظارت بر برجام در مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به مشکلات موجود در کشور در زمینه خدمات تصریح کرد: یک معلم و کارمند برای اینکه بخواهد یک وام 2 میلیون تومانی از بانک بگیرد باید چندین ضامن معرفی کند و این در حالی است که برخی از افراد نورچشمی با چند برگ چک وام‌های 300 میلیاردی را دریافت کرده‌اند.
زاکانی با اشاره به مساله قاچاق در کشور و وارد کنندگان این کالاها خاطرنشان کرد: همیشه انگشت‌ها و تیغ مبارزات بر ضد قاچاق سوی لنج‌داران وته لنجی‌ها کشیده می‌شود و این در حالی است که هیچ برنامه و خبری برای مبارزه کردن با افراد قاچاق کننده 20 میلیاردی نبوده و آنها از مبادی رسمی این اقدام را انجام می‌دهند.
وی ادامه داد: مدیران غیر انقلابی در جامعه به جای اینکه مردم‌سالاری را مورد نظر خود داشته باشند به دنبال سالاری کردن بر مردم هستند و به جای خادم حق مردم بودن به دنبال خادمی اشراف هستند.
زاکانی در پایان گفت: رئیس جمهور به جای اینکه عملکرد 4 ساله خود را ارائه دهد لیست مشکلات موجود در کشور را خطابه می‌کند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :