تشریح ابعاد سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در همایش بین المللی سرمایه گذاری

تشریح ابعاد سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در همایش
بین المللی سرمایه گذاری ، تجارت نیست و نیازمند زمان، بررسی و مطالعه است، در همایش سرمایه گذاری که 11 و 12 مهرماه سال جاری برگزار می شود، تمامی ابعاد سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و به ویژه بحث هتل برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی تشریح می شود.
به گزارش میراث آریا  نشست خبری همایش سرمایه گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور سعید شیرکوند معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان و دبیر علمی همایش و غلام حیدر ابراهیم بای سلامی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی و دبیر اجرایی همایش در هتل هما برگزار شد. شیرکوند در این نشست با اشاره به اینکه تغییر نگاه دولت یازدهم به تعامل با جهان و کشورهای منطقه منجر به نگاه واقع بینانه و مثبت سایر کشور به جمهوری اسلامی ایران شده است، ادامه داد: دولتمردان، صاحبان شرکت ها و سرمایه گذاران بسیاری پس از به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای به کشورمان آمده اند و در زمینه ورود به بازار گردشگری ایران با مسئولین کشور مذاکره کرده اند. وی تصریح کرد: این مذاکرات گسترده با مسئولین سازمان میراث فرهنگی و بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی و سرمایه گذاران خارجی به طور مداوم در حال انجام است و با برگزاری این همایش در حوزه سرمایه گذاری گردشگری، دیدگاههای کلی جمهوری اسلامی ایران  در ارتباط با صنعت گردشگری در اختیار تمامی سرمایه گذاران قرار می گیرد.
معاون سرمایه گذاری اضافه کرد: از جمله اهداف برگزاری این همایش ایجاد ظرفیت های جدید در صنعت گردشگری، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در صنعت هتل، ترغیب و تشویق افراد، شرکت ها و مؤسسات به ورود و فعالیت در  بخش گردشگری و همراه کردن سازمان های دولتی متولی به حمایت و مساعدت از این صنعت است. معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه اکنون 175 هتل در کشور در حال ساخت است، افزود: دولت یازدهم در صنعت هتل سازی انقلابی ایجاد کرده است. وی افزود: 175 هتل 4 و 5 ستاره در حال ساخت است که از این تعداد 96 هتل تا پایان سال 96 به بهره برداری می رسد، این درحالیست که مجموع هتل های ساخته شده تاریخ کشور 130 هتل بوده و دولت یازدهم با این اقدام، در صنعت هتل سازی انقلابی ایجاد کرده است. شیرکوند ادامه داد: برگزاری همایش سرمایه گذاری صنعت گردشگری در ایران توجه خاصی به هتل سازی دارد و ما معتقدیم دولت یازدهم در سه سال گذشته هتل سازی را به عنوان یک رویکرد شاخص خود معرفی کرده است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :