کانون جوانه های بانک ملی ایران برگزار می کند: مسابقه داستان نویسی “قصه های خوب، از بچه های خوب”

کانون جوانه های بانک ملی ایران به پاسداشت «مهدی آذر یزدی» نویسنده محبوب بچه ها، مسابقه داستان نویسی «قصه های خوب،از بچه های خوب» را برگزار می کند.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مسابقه چند خط از شروع یک داستان در سایت کانون قرار می گیرد و کاربران آن را به ذوق و سلیقه خود تکمیل می کنند.
«امتیاز دهی» به داستان ها به صورت فنی توسط داوران رسمی انجام خواهد شد. همچنین اعضای کانون جوانه ها می توانند داستان مورد علاقه خود را «لایک» کنند. ملاک ارزیابی نهایی داستان ها، «امتیاز» و تعداد «لایک» آنها خواهد بود.
هدف از این مسابقه، پرورش قدرت تخیل و خلاقیت کودکان و نوجوانان و نیز مشارکت دادن آنها در نظردهی و تحلیل و ارزیابی محتواست.
کاربران عضو می توانند آثار خود را از دهم تا سی ام مرداد ماه از طریق سایت کانون جوانه های بانک ملی ایران به نشانی kids.bmi.ir ارسال کنند. اسامی برندگان مسابقه در تاریخ 15 شهریور ماه اعلام خواهد شد.
به 5 نفر برتر این مسابقه هر کدام مبلغ 3 میلیون ریال، به 10 نفر دوم هر کدام مبلغ 500 هزار ریال، به 10 نفر سوم هر کدام 300 هزار ریال و به 10 نفر چهارم هر کدام 200 هزار ریال جایزه تعلق خواهد گرفت.
کانون جوانه های بانک ملی ایران از سال 1392 با هدف افزایش سواد اقتصادی نسل کودک و نوجوان تشکیل شده و اکنون بیش از یک میلیون نفر عضو دارد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :