پيام تبريك مديرعامل بانك دي به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل بانک دی در پیامی فرارسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار را به تمامی صاحبان اندیشه و قلم و تلاشگران عرصه خبر تبریک گفت و از تلاش خستگی ناپذیرشان در راه روشنگری، رونق و شکوفایی کشور قدردانی کرد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک دی در پیام محمد رضا قربانی مدیرعامل بانک دی آمده است
خبرنگاران با توکل به خداوند متعال و با قلم و بیان خویش مسائل، مشکلات و نارسایی‌های جامعه را به نقد و بررسی می‌کشاند تا زمینه احقاق حقوق قشرهای مختلف جامعه فراهم شود.
قربانی مدیرعامل بانک دی در این پیام آورده است: برایم مایه مباهات است در این روز که به نام شهید محمود صارمی خبرنگار متعهد کشور مزین شده است، از ‏رشادت‌های خبرنگاران هشت سال دفاع مقدس که با حضور در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به انعکاس اخبار جنگ تحمیلی پرداختند و همچنین خبرنگاران عزیزی که در شرایط حساس کنونی با اطلاع‌رسانی صحیح، شفاف و سریع در کمال صداقت و امانتداری و با حُسن اندیشه و تفکر، تمام همت خود را برای حفظ و صیانت از مرزهای اخلاقی و افزایش آگاهی و دانایی هموطنان عزیزمان به کار گمارده‌اند، قدردانی نمایم.
قربانی در این پیام با تاکید بر نقش خبرنگاران به عنوان سفیران روشنگری و آگاهی‌بخشی جامعه تصريح كرده است: خبرنگاران در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، توسعه و پیشرفت کشور و اعتلای نام پر افتخار کشور عزیزمان ایران، نقش به سزایی دارند و بی شک از مقام والایی برخوردارند.
مديرعامل بانك دي در پایان تاكيد كرده است: اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر به ويژه شهید صارمی و شهید مرتضی آوینی، هفدهم مرداد ماه روز “خبرنگار” را به تمامی خبرنگاران، صاحبان قلم و اندیشه و جامعه مطبوعاتي و رسانه‌اي کشور تبریک می‌گویم و از خداوند متعال توفیقات روزافزونشان را خواستارم.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :