پروژه «نرگس» از پیش بینی ها جلو افتاد

در برنامه ریزی اولیه، پیشرفت فیزیکی پروژه نرگس رشدیه تبریز در مقطع زمانی فعلی 24 درصد پیش‌بینی شده بود که پیشرفت 28 درصدی پروژه حاکی از اهتمام این گروه به انجام پروژه در زمان بندی اعلام شده است.
جمعی از مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و نیز مدیران ارکان صندوق زمین و ساختمان مسکن شمال غرب از پروژه نرگس رشدیه تبریز (پروژه موضوع صندوق) بازدید به عمل آورده و در جریان روند اجرایی آن قرار گرفتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه؛ محمدرضا امینی، مدیر عامل و رییس هیأت مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن به همراه جمعی از معاونین و مدیران خود، از مدیران سازمان بورس و هیات مدیره و ارکان صندوق زمین و ساختمان مسکن شمال غرب در شهر تبریز میزبانی کردند.
در این بازدید، محمد رضا معتمد مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار و مهرداد فرح آبادی، رییس اداره بازرسی این سازمان، اعضای هیات مدیره صندوق، مدیر صندوق، مدیر ساخت صندوق، ناظر صندوق، متعهد و بازارگردان صندوق نیز حضور داشتند.
رییس هیات مدیره صندوق در این بازدید و طی نشستی به تبیین استراتژی‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن در خصوص توسعه ابزارهای نوین تامین مالی به ویژه صندوق‌های سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان جهت توسعه فعالیت‌های شرکت پرداخت و استفاده از این ابزارها را اولویت اصلی گروه در تامین مالی پروژه‌ها دانست.
وی ضمن تشکر از حضور مسئولان سازمان بورس برای بازدید از پروژه خاطر نشان کرد: گروه سرمایه‌گذاری مسکن تلاش دارد با مدیریت مناسب فرایند اجرای پروژه و مدیریت مناسب زمان و هزینه، پاسخ مناسبی را به اعتماد سرمایه‌گذاران در این صندوق بدهد.
امینی با اشاره به این که در برنامه اولیه، پیشرفت فیزیکی پروژه در این مقطع 24 درصد پیش‌بینی شده بود گفت: پیشرفت 28 درصدی پروژه حاکی از اهتمام گروه به این مساله  است که پروژه در زمان بندی مقرر به سرانجام برسد.
وی به سرمایه‌گذاران و مسئولین سازمان اطمینان داد که در تمام صندوق‌هایی که در شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن تعریف می‌شود، همین روند وجود خواهد داشت.
در این نشست همچنین معتمد، مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، بیان داشت: شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن با عنایت به توانمندی بالا، از ظرفیت خوبی برای توسعه صندوق‌ها‌ی سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان برخوردار است که امیدواریم بازار سرمایه کشور بتواند از این پتانسیل هر چه بیشتر استفاده کند.
شایان ذکر است صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان مسکن شمالغرب، سال گذشته به منظور تامین مالی پروژه مسکونی نرگس رشدیه تبریز تاسیس شد و در شهریور ماه سال گذشته در بازار سرمایه عرضه شد. این پروژه 96 واحدی، در زمینی به مساحت 3050 متر مربع با زیربنای کل حدود 20 هزار متر مربع توسط شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب به عنوان مدیر ساخت، در حال احداث است.
گروه سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان مدیر صندوق، شرکت مشاوره سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان به عنوان متولی، شرکت تامین سرمایه آباد مسکن به عنوان بازارگردان، ناظر و متعهد پذیره نویس و موسسه حسابرسی فریوران به عنوان حسابرس، دیگر ارکان این صندوق هستند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :