وزیر ارتباطات در آیین افتتاح شبکه ملی اطلاعات: کاربران با شبکه ملی اطلاعات کیفیت بهتر، سرعت بالاتر و تعرفه کمتر دریافت می کنند

در آیین افتتاح و رونمایی از فاز نخست شبکه ملی اطلاعات که با حضور جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری، واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی و جمعی از مدیران و نمایندگان برگزار شد، واعظی شبکه ملی اطلاعات را یک توفیق جمعی دانست
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین رونمایی از فاز نخست شبکه ملی اطلاعات که در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز شد واعظی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: بهره برداری از شبکه ملی اطلاعات یک توفیق است که تنها مربوط به ما نمی شود بلکه تمام فعالان این عرصه، چه خصوصی و چه دولتی، در این توفیق شریک هستند.
واعظی افزود: شبکه ملی اطلاعات یک محصول جمعی است که فاز اول آن با حضور همه فعالان و بخشهای خصوصی و دولتی تکمیل شد و لازم است از همه آنها که ما را یاری رساندند تقدیر و تشکر کنم.
وی در ادامه به نقش شورای عالی فضای مجازی در این دستاورد مهم پرداخت و گفت: نقش مثبت و محوری مرکز ملی فضای مجازی در برگزاری جلسات برای تصمیم گیری ها و نقش شورای عالی فضای مجازی در اخذ تصمیمات نهایی قابل تقدیر است.
وزیر ارتباطات این دستاورد را تنها محدود به دولت ندانسته و بیان داشت: در کنار حمایتهای مردم و رسانه ها
می توان به نقش پررنگ دولت، مجلس، شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی فضای مجازی در زمینه شبکه ملی اطلاعات اشاره کرد.واعظی با تاکید دوباره بر مهمترین ویژگی این شبکه گفت: شبکه ملی اطلاعات هیچ محدودیتی برای دسترسی کاربران به اطلاعات  و خدمات وجود ندارد و کاربران پس از این اطلاعات و خدمات را با کیفیت بهتر، سرعت بالاتر و تعرفه کمتر دریافت خواهند کرد.
وی در ادامه سخنان خود با تقدیر از نقش بی بدیل مقام معظم رهبری در این مهم افزود: یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری راه اندازی شبکه ملی اطلاعات بوده و هست و ما در راستای این مطالبه مهم حرکت کردیم تا آن را به بهترین نحو محقق سازیم.
واعظی در پایان با تقدیر از شرکت زیرساخت که در سال 95 با کاهش درآمد به نفع کاربران عمل کرد گفت: شرکت زیرساخت با گذشتن از درآمد خود زمینه را برای دسترسی ارزانتر مردم فراهم کرد که جای تقدیر و سپاس دارد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :