میزبانی مازندرانی‌ها از 2 شهید تازه تفحص‌شده در روز تاسوعا

جانشین اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت: مازندران در روز تاسوعا میزبان دو شهید سال‌های دفاع مقدس است که به تازگی مورد تفحص قرار گرفتند.
سرهنگ علیرضا یدالله‌پور در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری از شناسایی دو شهید سال‌های دفاع مقدس  از طریق DNA خبر داد و اظهار کرد: این دو شهید متعلق به شهرهای نکا و بابل هستند که پیکرهای پاک و مطهرشان در روز تاسوعای حسینی تشییع می‌شود.
وی با اشاره به اینکه دو شهید به تازگی در مناطق عملیاتی چیلات دهلران و خرمال مورد تفحص قرار گرفتند، افزود: پیکرهای پاک این دو شهید بزرگوار دوشنبه 19 مهرماه همزمان با هشتمین روز ماه محرم به مازندران انتقال داده می‌شوند.
جانشین اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اعلام اسامی دو شهید، تصریح کرد: بسیجی شهید محمدتقی رسولیان شیادهی فرزند رمضانعلی متولد 1345  شهرستان بابل اعزامی از لشکر 25 کربلا مازندران در تاریخ 6 اسفند 62 در منطقه عملیاتی والفجر6 به درجه شهادت نائل آمد.
این مسؤول افزود: شهید رمضان موسی‌نژاد گل‌چالی  متولد 1339  فرزند جلیل از شهرستان نکا اعزامی از  لشکر77 خراسان در سال 62 در درگیری با دشمن در منطقه عملیاتی خرمال به درجه شهادت نائل آمد.
یدالله‌پور با اشاره به اینکه مراسم وداع با دو شهید بزرگوار در شهرهای بابل و نکا برگزار می‌شود، گفت: جزئیات مراسم تشییع و وداع با دو شهید تازه شناسایی شده متعاقباً اعلام می‌شود.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :