مهندس میریان: مذاکره با شهرداری کرج باید به نتیجه برسد تا مترو هم به مقصد برسد!

تعامل شرکت عمران با شهرداری، همه پروژه های آبادسازی شهرجدید هشتگرد را متحول خواهد ساخت .
مهندس شمس میریان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید در یک پنجشنبه پرکار و گردشی به همراه تعدادی از مدیران قسمت های مختلف عمرانی شرکت به بسیاری از پروژه های شهری از جمله ساخت و تکمیل مساجد. مدارس. کلانتری ها. درمانگاه ها. فضای سبز. میدان ها و معابر عمومی بازدید به عمل آورد و برای رفع اشکالات پروژه ها دستورات اکید و فوری صادر کرد.
در خلال این گردش عمرانی یک روزه مدیرعامل شرکت عمران به
“سرزمین پویا” گفت:
خوشبختانه در ماه های اخیر خبرهای امید بخشی درباره ی پروژه های مختلف از جمله تأمین آب شهرهای هشتگرد و شهر جدید هشتگرد از سد طالقان به میزان ۵ میلیون متر مکعب اعلام شد که در این مشکل گشایی و رفع کم آبی شهرهای مذکور و مساعدت آقای دکتر بهمنی نماینده مردم ساوجبلاغ. نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی نقش اساسی داشته و همین رویداد که به آرزوی ۲۰ ساله مردم این منطقه پایانی خوش بخشید باعث شد که ساکنان فعلی و ساکنان آینده با امیدواری فراوان به سکونت در شهر جدید هشتگرد خوشبین و علاقه‌مند شوند.
مهندس میریان افزود: رویداد دیگری که رخ داد تجدید بنای دولت در قالب اسناد خزانه اسلامی است،که برای آماده سازی پروژه بزرگ قطار ریلی کرج  هشتگرد و اخیراَ برای طرح‌های زیر بنایی سطح شهر و آماده سازی نقاط مختلف با فروش زمین از اعتبارات اسلامی استفاده کنند. سومین خبر خوش این که با افزایش وام مسکن از ۳۰ به ۴۰  میلیون تومان موضوع کمبود آورده خریداران مسکن مهر برطرف خواهد شد ونگرانی مردم به امیدواری فراوان تبدیل می گردد.مهندس شمس میریان در نهایت به سرزمین پویا گفت آخرین بخش خبرهای خوش و امیدوار کننده این است که شرکت عمران با جدیت فراوان در حال آماده سازی ۷۵۰۰ واحد مهر است که در آخرین روزهای همین امسال یعنی حداکثر تا دو ماه دیگر صورت خواهد گرفت که در این مورد با تعامل فراوان بین شهرداری و شرکت عمران شاهد بهره برداری از فضاهای شهری و انجام اصلاحات فراوان میدان ها و تأسیسات مختلف شهری و ایجاد بازار بزرگ میوه و تره بار هستیم.
از مترو چه خبر؟
از مهندس میریان سوال کردیم:
با توجه به این که پیمانکار مترو به شدت در حال فعالیت است اوضاع را چگونه می بینید؟ آیا مترو تا اواخر بهار راه اندازی خواهد شد یا خیر؟
مدیرعامل شرکت عمران غرق تفکر می شود و می گوید: با گفت وگو هایی که با شهرداری کرج در جریان است امید فراوان داریم که مسأله پل حصارک هرچه زودتر برطرف شود و مترو اسیر توقف مجدد نگردد اگر این موضوع تا چند روز آینده به راه حل منطقی برسد شک نداریم که مترو هم به موقع خواهد
رسید!

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :