معاون هماهنگ کننده ناجا: بانک قرض الحسنه مهر ایران، مورد اعتماد نیروی انتظامی جمهوري اسلامي است

سردار ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده نیروي انتظامي در مراسم امضاي الحاقيه تفاهمنامه طرح حمايتي موسسه صندوق تعاون و سرمايه گذاري مسکن ناجا، اظهارداشت: ما براي ايجاد بسترهاي مناسب در حوزه تعاملات بانکي و پرداخت تسهيلات به کاركنان خود، عملكرد بسياري از بانك ها را مورد ارزيابي قرار داديم كه در اين ميان، خدمات و طرح ها تسهيلاتي بانك قرض الحسنه مهر ايران مورد تاييد و اعتماد بيشتر اين مجموعه قرار گرفت.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مرتضی اکبری مديرعامل و عيسي امامي عضوهيات مديره به همراه نجدي مدير امور استان ها، وکيل مشاور مديرعامل و رييس اداره حوزه مديريت، حيدري رييس اداره روابط عمومي و بازاريابي، سلطانيان مدير شعب استان تهران و غلامي معاون اداره سازمان و برنامه ريزي به منظور تقويت همکاري هاي دو جانبه و اجراي طرح حمايتي صندوق تعاون و سرمايه گذاري مسكن ناجا با سردار ايوب سليماني معاون هماهنگ كننده ناجا ديدار نمودند.
در این نشست، سردار محمود زاده معاون مهندسی ناجا، سردار عباس هادی مدیرعامل تعاوني مسکن ناجا ، سردار نوري نژاد مديرعامل بنياد تعاون ناجا، يسايي معاون امور مالي بنياد، نجفي معاون اقتصادي و قجاوند مديرعامل موسسه حکمت ناجا نيز حضور داشتند.
مرتضی اکبری با اشاره به جامعه هدف بانک و نقش خیرین و نيکوکاران در ايجاد هم افزايي و ارائه خدمات مطلوبتر به آنان بيان داشت: بانك قرض الحسنه مهر ايران از بدو تاسيس تا كنون گامهاي موثري براي رفع مايحتاج ضروري اقشار نيازمند جامعه برداشته و حمايت از مددجويان كميته امداد امام خميني (ره)، سازمان بهزيستي و تلاش براي توانمندسازي مناطق محروم به منظور ايجاد رونق اقتصادي را در سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.
وی در خصوص طرح ها وخدمات به روز و مدرن بانک اظهارداشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران بعنوان اولین بانک ارائه دهنده خدمت تسهیلات آنلاين براي مشتريان تمهيدات ويژه اي در نظر گرفته است. در اين طرح مشترياني که در اين بانك داراي حساب بوده مي توانند با مراجعه به سايت رسمي و انتخاب سامانه تسهيلات آنلاين، براساس شماره مشتري و همچنين شماره تلفن همراهي كه قبلاً در سيستم بانك ثبت نموده اند به سامانه ياد شده وارد شده ونسبت به معرفي ضامن يا ضامنين و همچنين ثبت درخواست تسهيلات براساس معدل حساب خود اقدام نموده و از سيستم كد پيگيري دريافت كنند.
مدیرعامل بانک افزود: همچنین برای توجه بیشتر به مقوله ازدواج جوانان طرح پيوند مهر ايران با هدف تسهيل در اين امر مهم طراحي و اجرا شده است. در طرح يکم پيوند مهر ايران، افرادي که در سن ازدواج بوده و يا قصد ازدواج در آينده اي نزديک را دارند، مي توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز از تسهيلات ارزان قيمت و با كارمزد ۴ درصد كمك هزينه ازدواج تا سقف ۴۰۰ ميليون ريال برخوردار گردند.اين تسهيلات هيچگونه منافاتي با تسهيلات ازدواج پرداختي در ساير بانكها نداشته و متقاضيان مي توانند از اين تسهيلات به صورت همزمان استفاده نمايند.
وی ادامه داد: در طرح دوم پیوند مهر ایران، افرادی که فعلاً در سن ازدواج نيستند ولي بواسطه آينده نگري خود و يا والدينشان به تأمين آتيه خود مي انديشند نيز مورد خطاب بوده و اين افراد مي توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز- طرح دوم پيوند مهر ايران از تسهيلات قرض الحسنه کمک هزينه ازدواج تا سقف ۸۰۰ ميليون ريال برخوردار گردند.
مرتضی اکبری با تاکید به آثار و برکات همکاری با نيروي انتظامي تصريح كرد: كاركنان ناجا در تمامي سطوح، تلاش هاي زيادي را براي ايجاد ثبات و امنيت در جامعه متحمل مي شوند و اميدواريم با انعقاد اين تفاهم نامه و تامين بخشي از نيازهاي مالي پرسنل خدوم در قالب پرداخت تسهيلات قرض الحسنه يك رضايت نسبي ميان آنها ايجاد گردد.
در ادامه، سردار ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده نیروي انتظامي نيز با اشاره به گامهاي مثبت و موثر بانک قرض الحسنه مهر ايران در راستاي بهبود معيشت مردم و ايجاد رونق و پويايي اقتصادي در جامعه اظهارداشت: ما در حوزه همکاري با بانک ها و پرداخت تسهيلات به پرسنل خدوم ناجا، عملكرد بسياري از بانك ها را مورد ارزيابي قرار داديم كه در اين ميان، خدمات و طرح ها تسهيلاتي بانك قرض الحسنه مهر ايران مورد تاييد و اعتماد اين مجموعه قرار گرفت.
وی افزود: امیدواریم که این تفاهمنامه در حوزه ها و سطوح مختلف ارائه خدمات رفاهي به کارکنان نيروي انتظامي در سراسر کشور گسترش يابد تا بسياري از دغدغه هاي همكارانمان در بخش معيشت و مالي مرتفع گردد.
در پایان، تفاهمنامه مذبور میان بانک قرض الحسنه مهر ایران و صندوق تعاون و سرمایه گذاري مسکن ناجا به امضاي دکتر مرتضي اکبري و سردار ايوب سليماني رسيد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :