مسئولان، از رسانه ها و مطبوعات غافل نشوند

پیگیری مطالبات مردم اصل پاسخگویی مسئولان است
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز پاسخگویی مسئولان را امری مهم خواند و گفت: مسئولان باید پیگیر خواسته های به حق مردم باشند.
فتح الله حقیقی در نشستی با بخشداران استان البرز در سالن شهدای البرز مولفه وحدت و آرامش در کشور را مورد اشاره قرار داد و اظهارداشت: با وحدت و همدلی که در نظام جمهوری اسلامی حاکم است و علیرغم اقدامات تروریستی، جمهوری اسلامی در امنیت داخلی قرار دارد.
وی با اشاره به اقدامات دولت در تثبیت امنیت داخلی افزود: در طول سه سال اخیر شاهد کاهش 32 درصدی سرقت ها بوده ایم و این نشان از تلاش های دیده بانان تیزبین و همیشه در صحنه حوزه امنیتی است و در استان البرز نیز شاهد گام های موثری هستیم.
منتقد نباید در لیست سیاه
قرار گیرد
معاون سیاسی با بیان اینکه اتحاد و وحدت، لوازم خود را می طلبد، تکالیف مسئولان را خاطرنشان و تصریح کرد: مدیران وظایفی دارند که باید به آن عمل کنیم و نباید از انتقاد فرار کنیم.
حقیقی با بیان اینکه انتقاد باید در جهت رفع مشکلات باشد ادامه داد: منتقد نباید در لیست سیاه قرار بگیرد، با این پیش شرط که در جهت اصلاح امور انتقاد شود.
وی با تأکید بر این نکته که انتقاد باید منصفانه و با راهکار باشد وبا تأکید از پرهیز از یاس و پراکندن بذر ناامیدی در جامعه گفت: انتقاد نباید به یأس و ناامیدی در جامعه منتهی شود و بوی انشقاق و تخریب بدهد.
پیگیری مطالبات مردم اصل پاسخگویی مسئولان است
تکریم مردم ؛دیگر محور سخنان معاون سیاسی را در جمع بخشداران به خود اختصاص می داد. حقیقی گفت: تکریم مردم تنها نباید به دیدارهای مردمی مسئولان محدود شود، بلکه مدیران باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند و خواسته های به حق آن ها را پاسخ دهند ضمن اینکه فرمانداران نیز عملکرد پاسخگویی را رصد کنند.
وی با بیان اینکه مسئولان باید خود را خادم مردم و در جهت هم افزایی حرکت کنند افزود: دفاع از عملکرد دولت تکریم مردم است، آنچه مورد تأکید امام راحل و مقام معظم رهبری می باشد، در این راستا تربیون های نماز جمعه بهترین فضا برای اطلاع رسانی اقدامات و خدمات انجام شده به مردم است.
مسئولان از رسانه ها و مطبوعات غافل نشوند
حقیقی با تأکید بر اینکه مسئولان نباید از اطلاع رسانی غافل شوند ادامه داد: مسئولان باید اهم اقدامات خود را به مردم گزارش دهند تا جامعه امیدوارتر و ایرادات کار نیز برطرف شود.
دفاع از عملکرد دولت خواسته مقام معظم رهبری و امام (ره) است چراکه براساس این منویات بارها گفته شده مسئولان اقدامات خود را گزارش دهند تا مردم امیدوار شده و اشکالات را بگویند تا شیاطین دست به توطئه نزنند.
موضوع اطلاع رسانی از دیگر موضوعاتی بود که معاون استاندار بر آن تأکید ویژه داشت. حقیقی از بخشداران خواست تا گزارش کار خود را به رسانه ها اعلام کنند و تعامل مناسبی با این قشر داشته باشند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :