مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی تاکید کرد:بار مالی نگهداری سامانه هوشمند سوخت برای دولت

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه نگهداری سامانه هوشمند سوخت در این شرایط بار مالی برای دولت دارد، گفت: باید هرچه سریع تر درباره آن تصمیمی جدی اتخاذ شود.
به گزارش ایرنا، سید ناصر سجادی اظهار کرد: سامانه هوشمند سوخت با هدف اصلاح قیمت، کاهش مصرف و جلوگیری از قاچاق سوخت در کشور راه اندازی شد که خوشبختانه امروز به تمام اهداف تعیین شده این پروژه ملی دست یافته ایم.
وی درباره بنزین و عرضه دو نرخی این فرآورده گفت: با توجه به شرایط موجود و تک نرخی شدن بنزین، نگهداری سامانه هوشمند سوخت در این بخش بار مالی برای دولت دارد و باید هرچه سریع تر درباره آن تصمیمی جدی اتخاذ شود.
این مقام وزارت نفت به جزئیات بیشتر بار مالی سیستم هوشمند سوخت اشاره ای نکرد.
مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به دستاورد اجرای طرح پیمایش اعلام کرد: با اجرای طرح پیمایش، صرفه جویی قابل ملاحظه ای در بخش نفت گاز کشور ایجاد شده است.
وی در ادامه اظهار امیدواری کرد، با بهره برداری کامل از پالایشگاه ستاره خلیج فارس، بنزین تولیدی بر اساس استاندارد یورو ٤ در کشور توزیع و عرضه خواهد شد.
سجادی درباره حفظ محیط زیست و تولید بنزین یور ٤ اعلام کرد: با افزایش کیفیت سوخت و توسعه شبکه گازرسانی، گام های بسیار موثری در این خصوص برداشته ایم.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :