مدیرعامل سایپا در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی سایپا امیدوارم روحیه ورزشکاری و قهرمانی بتواند سایپای جدیدی را به یادگار بگذارد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: ورزشکاران همیشه الگوی خوبی هستند و امیدوارم که روحیه ورزشکاری و قهرمانی با روحیه جوانی و شادابی که در ورزشکاران سایپایی وجود دارد، بتواند سایپای جدیدی را برای نسل آینده به یادگار بگذارد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از سایپانیوز، دکتر مهدی جمالی مدیرعامل گروه سایپا با حضور در اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی گروه خودروسازی سایپا، خاطرنشان کرد: تلاشی که همکاران مان در گروه خودروسازی سایپا آغاز کردند، کوشش قهرمانانه ی است و امیدوارم همچنان که سایپا طی دو سال اخیر موفقیت های خوبی در زمینه های ورزشی داشته است، بتواند در زمینه های تولیدی و فنی نیز همگام با ورزشکاران حرکت پرشتابی داشته باشد.
وی که در جمع ورزشکاران، پیشکسوتان و مدیران ورزش کشور و همچنین برگزیدگان جشنواره فرهنگی ورزشی گروه سایپا سخن می گفت، ضمن اظهار امیدواری به اینکه مدیران گروه سایپا روحیه ورزشکاری را الگوی خود بدانند، تاکید کرد: امیدوارم با تلاش مشترک مان هم در زمینه های ورزشی و هم در زمینه های فناوری و نوسازی گروه خودروسازی الگوی جدیدی را به بازار عرضه نماییم.
جمالی گفت: در باشگاه سایپا تلاش های خوبی آغاز شده که امیدوارم به نتایج خوبی برسد.
مدیر عامل سایپا تصریح کرد: مهم آن است که تلاش و کوشش مان مرضی رضای خداوند متعال قرار گیرد و برای اعتلا و سربلندی سایپا و ایران بزرگ باشد.
گفتنی است در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی گروه خودروسازی سایپا از نفرات برتر این جشنواره در رشته های ورزشی انفردای و گروهی با اهدای لوح و جوایز تقدیر بعمل آمد و همچنین از لباس تیم فوتبال سایپا رونمایی شد.
از نکات قابل توجه این مراسم، اهدای حکم سرمربی گری علی دایی توسط مدیرعامل گروه سایپا به ایشان و همچنین تقدیر از ابراهیم صادقی به عنوان نارنجی وفادار با حضور پیشکسوتان و ورزشکاران رشته های مختلف ورزش کشور بود

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :