مدير عامل بانک صادرات ايران در سفر به استان کرمانشاه: براي دستیابی به سهم اول بازار شبکه بانکی توسعه خدمات نوين در دستور كار است

مدیرعامل بانک صادرات ایران همزمان با سفر هیات دولت به استان کرمانشاه ضمن بازدید از برخی شعب و شرکت در جلسه مدیریت شعب آن استان، بر توجه به بخش بانکداری نوین به عنوان عامل کلیدی و مهم در ارائه خدمات به مشتریان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومي بانك صادرات ايران، سياوش زراعتي مدير عامل اين بانك در بازديد از شعب بانك متبوع در مديريت شعب استان كرمانشاه گفت: در شرایط کنونی با توجه به افزایش فضای رقابتی، بانکهايي به موقعیت دست مي یابند که توان ایجاد مزیت های رقابتی با حداقل هزینه و  بیشترین سطح دسترسی را برای ذینفعانشان داشته باشند.
وی افزود: بانکداری نوین و استفاده از شیوه ها و ابزارهای ارتباطی نوین به عنوان راهکاری مناسب و موثر که متضمن کاهش هزینه ها، افزایش سرعت عملیات بانکی و تنوع در خدمات است به عنوان موثرترین راه پیش روی بانک هاست.
زراعتی در ادامه با اشاره به ظرفیت و قابلیت بانک صادرات ایران تصریح کرد: به منظور تأمین نیاز و خواسته های مشتریان توسعه کمی و کیفی خدمات به گونه ای که بتواند ارزش افزوده براي بانک و مشتریان را به دنبال داشته باشد در دستور کار قرار گرفته است.
زراعتی در بخش دیگری از سخنانش بر آموزش هدفمند و بازاریابی موثر برای ترویج بانکداری نوین تأکید کرد و افزود: برای فراگيرتر شدن خدمات نوین، بازاریابی هدفمند محصولات در کنار ارائه آموزش های موثر برای تبلور بیشتر فرهنگ بانکداری در جامعه از برنامه های این بانک است که ساز و کارهایي برای آن پیش بینی شده است.
مدیر عامل بانک صادرات ایران با بیان اینکه تنها راه موفقیت بانکها در شرایط کنونی پاسخگویی به نیازها و خواسته های مشتریان است اظهار داشت: افزایش تنوع در خدمات بانکها در کنار افزایش انتظارات جامعه، تأمین نظر و پاسخگویی به نیاز مشتریان را پيچیده تر نموده است و در این میان برای اینکه بتوان به موفقیت دست یافت نیازمند ارتباط مستمر و موثر با مشتریان هستیم، در اين راستا بر اساس نیاز آنها نسبت به طراحی محصول و خدمات بانکی اقدام خواهد شد.
وی افزود: این بانک برای اینکه بتواند به شعار اصلی خود یعنی حق با مشتری است جامه عمل بپوشاند برنامه های عملياتي را در دستور کار قرار داده که در این میان نقش کارکنان به عنوان كانون اصلي و اولیه ارتباط با  مشتریان  حايز اهميت فراوان است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :