#مديرعامل زامياد خبر داد:#ديلي #محصول #جديد #زامياد

مديرعامل زامياد گفت: مگاپلتفرم ديلي با قابليت توليد كاميونت،ميني بوس،ون مسافري و آمبولانس است كه با شركت ايويكو در حال مذاكره براي انعقاد تفاهم نامه و توليد اين محصول در كشور هستيم.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از سايپا نيوز؛ فريدون حميدي در حاشيه بازديد از نمايشگاه بين المللي خودرو مشهد گفت: زامياد امسال با تمام قدرت در اين نمايشگاه حضور داشته و خوشبختانه استقبال خوبي از نمايشگاه انجام شده است.
وي افزود: مشهد كلان شهري است كه همواره جايگاه معنوي و اقتصادي خاصي دارد و بر همين اساس اين نمايشگاه براي خودروسازان اهميت ويژه اي دارد.
مديرعامل زامياد در خصوص وضعيت توليد نيسان آبي گفت: اين خودرو به دليل سخت كار بودن محبوبيت زيادي دارد و در حمل و نقل كشور نقش بسيار كليدي دارد.
وي تاكيد كرد: در گذشته اين محصول مشكلاتي داشته كه با تلاشي كه در حوزه هاي ارتقا قطعات و پوشش استانداردها صورت گرفته توانستيم استانداردهاي روز كشور را پوشش دهيم و توانستيم سطح آلايندگي آنرا ارتقا و مصرف سوختش را به شدت كاهش دهيم و در حال حاضر ۸۰ درصد اين خودرو را به صورت دوگانه سوز به بازار عرضه كنيم.
حميدي افزود: با توجه به اينكه براي ارتقاي اين خودرو بر اساس استانداردهاي جديد نياز به سرمايه گذاري در حدود ۲۰۰ ميليارد تومان وجود داشت تصميم گرفتيم كه به سمت محصولات جديد برويم و در حال حاضر محصول جديد پادرا در حال توليد است و محصول پادرا ۲ را در دستور كار داريم و در آينده وارد بازار خواهيم كرد.
وي افزود: در حال حاضر محصول جديد ديگري با عنوان پلت فرم f22 در دستور كار است كه در آينده اطلاعات تكميلي اين خودرو جديد وارد بازار خواهد شد.
مديرعامل زامياد در خصوص خودرو پادرا افزود: با توجه به علاقه بازار به خودروهاي دوگانه سوز، در حال كار بر روي موتور خودرو پادرا هستيم و پروژه اي تعريف شده تا موتور اين خودرو دوگانه سوز شود و اميدوارم تا ۲ ماه ديگر موتور دوگانه سوز و در آينده نزديك موتور ديزل اين خودرو توليد و وارد بازار شود.
وي در خصوص همكاري با شركت ايويكو گفت: مذاكرات خوبي با اين شركت آغاز شده و درسال گذشته توانستيم ۲۵۰ دستگاه خودرو سنگين از اين شركت توليد و عرضه كنيم و امسال نير برنامه افزايش توليد خواهيم داشت.
حميدي گفت: در خصوص خودرو سنگين يورو كارگو در تلاشيم داخلي سازي آن را به ۲۰ درصد برسانيم تا بتوانيم از تعرفه هاي بيشتري بهره ببريم.
وي افزود: در حال حاضر عرضه ۳۰۰ دستگاه ون ايويكو را در دستور كار داريم كه ۱۰۰ دستگاه از اين تعداد با همكاري شهرداري،براي معلولين مناسب سازي شده و ۲۰۰ دستگاه ديگر هم بر اساس نياز مشتريان به بازار عرضه خواهيم كرد.
مديرعامل زامياد گفت: در حال مذاكره براي محصول جديد ديلي هستيم ، اين محصول خانواده اي از گروه ايويكو است كه پلتفرم مشترك دارد و مي توان بر روي اين پلتفرم كاميونت، ميني بوس، ون مسافري و آمبولانس توليد شود و كاربري هاي مختلفي دارد و در حال مذاكره براي انعقاد تفاهم نامه با ايويكو هستيم .
وي افزود:اميدواريم تا اواخر شهريور ماه، اين تفاهم نامه امضا شود و در اينصورت مراحل اجرايي آن تا اواخر سال جاري انجام خواهد شد.
حميدي گفت:محصول جديد استراليس كه يكي از بهترين كشنده هاي موجود در جهان است را در حال عرضه هستيم. اين خودرو با برخورداري از توان بالا و آپشن هاي متنوع علاقمندان زيادي دارد.
وي با اشاره به بالا بودن قيمت خودروهاي تجاري گفت:مشتريان براي خريد خودروهاي تجاري نياز به حمايت هاي بانكي و سيستم هاي تسهيلاتي دارند و برهمين اساس طي يك قرارداد سه جانبه با بانك اقتصاد نوين و سازمان راهداري كشور قراردادي منعقد كرديم كه براي خودروهاي جديد استراليس مبلغ ۳۲۰ ميليون تومان با نرخ ۹ درصد عرضه كنيم تا مشتريان بتوانند راحت تر از اين خودرو مدرن بهره مند شوند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :