فعالان دریایی از خدمات بیمه بین المللی بهره مند می شوند

مدیر دفتر همکاری های مشترک موسسه رده بندی ایرانیان گفت: با انعقاد تفاهم نامه همکاری با موسسه متخصص و فعال در عرصه بین المللی صنعت بیمه، امکان استفاده از خدمات بیمه های بین المللی با کلاس موسسه رده بندی ایرانیان ICS فراهم شد.
به گزارش ریسک نیوز،تیمسار بهمن فرهنگ دوست در گفتگو با مانا با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری با موسسه بین المللی صنعت بیمه گفت: موسسه رده بندی ایرانیان که در امر رده بندی کشتی ها و بازرسی های صنعتی و در صنایع دریایی، نفت و گاز و پتروشیمی، بازرسی های تضمین عملیات دریایی و غیره فعالیت دارد توانسته است روند همکاری های جدید بین المللی را در عرصه فعالیت های دریایی و صنایع نفت و گاز با همتایان خارجی معتبر با مبادله تفاهمنامه های همکاری دو یا سه جانبه پایه ریزی کند. وی افزود: دراین راستا موسسه رده بندی ایرانیان موفق به امضا و مبادله موافقتنامه سه جانبه یک موسسه متخصص و فعال بین المللی صنعت بیمه و همچنین ایجاد دفترنمایندگی انحصاری این موسسه در ایران شد.
مدیر دفتر همکاری های مشترک موسسه رده بندی ایرانیان خاطر نشان کرد: بر پایه این قرارداد همکاری، زمینه ارائه خدمات بیمه ای با بهره گیری از موسسات بین المللی معتبر بیمه های صنعتی، بویژه موسسات بیمه ای انگلستان در زمینه های مختلف، با کلاس موسسه رده بندی ایرانیان فراهم شده است.
فرهنگ دوست با اشاره به امکانات ایجاد شده اظهار کرد: علاقه مندان، ذینفعان، فعالان اقتصادی و صنعتی و همچنین فعلان حوزه خدمات بیمه ای می توانند جهت آگاهی از جزئیات این امکانات و روند بهره مندی از این خدمات بیمه ای بین المللی با دفتر همکاری های مشترک موسسه ارتباط برقرار کنند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :