علی مسعودی: «خندوانه» سکوی پرتاپ من است

مسعودی درباره اینکه کار در کدام مدیوم را دوست دارد، گفت: روی تلویزیون عِرق خاصی دارم و در واقع تلویزیون خانه ما محسوب می‌شود.
«علی مسعودی» نویسنده، بازیگر و کمدین سینما و تلویزیون که در برنامه «خندوانه» به اجرای استندآپ کمدی پرداخت، درباره کار در فصل جدید «خندوانه» به خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه گفت: در فصل جدید معمولاً هفته‌ای یک بار برای اجرای برنامه می‌روم.
وی در پاسخ به اینکه چه عواملی می‌تواند به ترویج طنز در تلویزیون کمک کند و آیا استندآپ کمدی چنین نتیجه‌ای داشته است؟ توضیح داد: استندآپ کمدی یک شیوه نمایش است که مردم هم خیلی خوب با آن ارتباط برقرار کردند. همچنین این اجراها توسط حرفه‌ای‌های بازیگری سبب شد که رامبد جوان تعدادی از جوانان با استعداد را وارد این حوزه کند.
مسعودی در پاسخ به اینکه آیا اجرای استندآپ کمدی را دوست دارد یا اینکه در یک فیلم طنز بازی کند؟ گفت: برای من فرقی نمی‌کند که در چه قالبی کار کنم چراکه هر قالب کاری که سبب شاد کردن مردم شود را دوست دارم انجام دهم و اصل این است که مردم من را دوست داشته باشند و محبوب باشم.
وی که فعالیت رسمی خود در عرصه نویسندگی را با نوشتن متن‌های چند آیتم از برنامه «ساعت خوش» در سال ۷۴ آغاز کرد، در پاسخ به اینکه کار در کدام مدیوم را ترجیح می‌دهد، توضیح داد: روی تلویزیون عِرق خاصی دارم و در واقع تلویزیون خانه ما محسوب می‌شود. در حوزه هنر نمایشی چند نفری معدود هستند که می‌توانند بگویند تا به حال در تلویزیون کار نکرده‌اند مثل محمدرضا گلزار، هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهناز افشار و آقای قریبیان. اینها سوپراستارهای سینما هستند که در سینما گل کرده‌اند و بقیه بازیگران اما کار خود را از تلویزیون شروع کرده‌اند و بچه تلویزیون محسوب می‌شوند.
مسعودی که سال گذشته با «ناردون»، «ثبت با سند برابر است» و «شکلاتی» کار در سینما را تجربه کرده است، درباره بازیگری در سینما و بازخوردهای مردمی بیان کرد: «ناردون» اولین فیلم سینمایی من بود که اکران شده است و از دعوت فریدون حسن پور تشکر می کنم چون در این فیلم 45 روز خوش بودم. من کارم را از تلویزیون شروع کرده‌ام و دوست دارم پله پله جلو بروم.
وی در پایان در مورد برنامه «خندوانه» گفت: برنامه «خندوانه» سکوی پرتاپ من محسوب می‌شود.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :