سی صد و سی یکمین شعبه #بانک_ایران_زمین #افتتاح شد

سی صد و سی یکمین شعبه بانک ایران زمین، در شهر آبادان با حضور اعضای شورای شهر آبادان، فعالان اقتصادی، همکاران سایر بانک‌ها و مردم متعهد این شهر و مسوولان این بانک افتتاح شد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین: شعبه ۲۶۲۰ این بانک، در شهر آبادان به منظور خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم جنوب کشور و با نگاه ارائه خدمات به بخش‌های تولیدی و رفع محرومت از این مناطق افتتاح شد.
در مراسمی که به همین منظور در محل این شعبه برگزار شد، محمد رضا ادبی معاون عملیات بانک ضمن تشکر از فعالان اقتصادی و مسوولین شهری و همکاران گرامی در سایر بانک ها بیان کرد: یکی از ضرورت ها برای بانک ایران زمین افتتاح شعبه در شهر ارزشی آبادان بود .
وی افزود: امیدوارم ضمن رونق اقتصادی برای کشور، شهر آبادان نیز با رشد و توسعه شهر با توجه به ویژگی های خاص منطقه از سرعت مناسبی برخوردار باشد و بانک ایران زمین شعبه‌های جدیدی را با توجه به نیازهای شهر افتتاح کند.
ادبی گفت: این موضوع را از سوی مدیران ارشد صادقانه اعلام می کنم که بانک ایران زمین این شعبه را برای فعالان اقتصادی تجار و مردم عزیز شهر آبادان خاص دیده و تمامی نیازهای مورد درخواست آنان را پاسخگو خواهد بود.
در ادامه مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استانهای بانک ایران زمین اظهار داشت: یکی از اهداف مدیریت استانی و عملیاتی بانک ایران زمین افتتاح شعبه در شهر آبادان بود.
یزدانجو با بیان این نکته که از سال ۱۳۹۵ مطالعات میدانی برای افتتاح شعبه در شهر آبادان که مدافع ارزشهای دفاع مقدس است آغاز شده بود، گفت: امروز موفق شدیم با بررسی های صورت گرفته این شعبه را افتتاح کنیم و تمام تلاش ما این است که بر اساس خواسته ها و نیاز شما اهالی آبادان خدمات بانکی را در خور شان مردم ارزشی این شهر ارائه دهیم.
در انتها منصور کریمیان مدیر شعب استانهای خوزستان و لرستان ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این شعبه گفت: کارکنان بانک ایران زمین در همه حال به عنوان یک مشاور امین در کنار مردم استان خوزستان خواهند بود.
سی صد و سی یکمین شعبه بانک ایران زمین با کد۲۶۲۰ در شهر آبادان، خیابان امیرکبیر افتتاح شد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :