سه برنامه مهم گمرک در چارچوب سیاستهای اقتصاد مقاومتی

رییس کل گمرک ایران در سفر به استان سمنان به تشریح برنامه های مهم گمرک در چارچوب سیاستهای اقتصاد مقاومتی پرداخت و گفت: گمرک الکترونیک، حمایت از تولید و صادرات غیر نفتی مهم ترین برنامه های گمرک ایران در چارچوب سیاستهای اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش ایلنا ، کرباسیان در سفر به استان سمنان اظهار داشت: گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل برنامه‌هایی را دنبال می‌کند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، توجه به تسهیل‌گری حمایت از تولید و صادرات است.
وی تصریح کرد: در این راستا، تلاش شده است تا به فعال‌سازی سایر بخش‌های اقتصادی نیز توجه شود تا شاهد رشد اقتصادی کشور باشیم.
رئیس کل گمرک ایران، مبارزه با قاچاق کالا توسط گمرک را یکی از برنامه‌هایی دانست که به طور جدی در سال جاری پیگیری می‌شود و تا امروز نیز توفیقات خوبی در این حوزه حاصل شده است.
کرباسیان افزود: گمرک یکپارچه و الکترونیک امروز نیاز کشور است و از این‌رو، پروژه اصلی گمرک ایران در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل مزین شده، پیگیری جدی این طرح است.
رئیس کل گمرک ایران در تشریح گمرک یکپارچه و الکترونیک اظهار کرد: با استقرار چنین طرحی، انجام کار به صورت سیستمی انجام می‌گیرد و دخالت انسان در روند کارها بسیار کم شده است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :