ساپكو میزبان 831 شركت داخلی و خارجی صنعت قالب و ابزار

پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار با هدف ارتقاء زنجیره تامین و رشد صنعت قالب‌سازی داخلی و صنایع وابسته با حضور بیش از 801 شركت داخلی و 03 شركت خارجی برگزار شد.
به گزارش ايكوپرس به نقل از روابط عمومی ساپكو، این نمایشگاه از  5 تا 8 مهرماه در فضایی به وسعت بیش از  0014 مترمربع در شركت ساپكو برپا شد و نمایندگانی از كشورهای تركیه، آلمان، پرتقال،كره جنوبی، سوئیس، سوئد، ایتالیا و چین در آن حضور داشتند.
مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه روز دوشنبه، پنجم مهرماه از ساعت 9 تا 11 در سالن اجتماعات ساپكو برگزار شد و نمایندگانی از ایران و آلمان در آن به سخنرانی پرداختند.
براساس اين گزارش، برگزاری سمینارها و كارگاه‌های آموزشی مرتبط با قالب‌های دایكست، قالب‌سازی، قطعات استاندارد قالب، قالب‏های تزریق پلاستیك و simulation توسط مدرسان داخلی و خارجی در طول برگزاری نمایشگاه با هدف آشنایی هر چه بیشتر سازندگان فعال در این حوزه از دیگر برنامه های ساپكو در طول این نمایشگاه چهار روزه است.
گفتنی است، كتاب جامع پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار نيز منتشر شده و از روز نخست برگزاری این نمایشگاه در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :