#رتبه_اول_کوثر در #اولین #المپیاد #علمی #بانک ها و #موسسات اعتباری خصوصی

موسسه اعتباری کوثر در اولین المپیاد علمی کارکنان بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی توانست با افتخار رتبه اول این رویداد علمی را به خود اختصاص دهد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ براساس اعلام رسمی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، موسسه کوثر با امتیاز 769.5 از مجموع 1000 امتیاز حائز رتبه اول، در میانگین نمرات انفرادی رتبه های اول و دوم و در دروس حقوق بانکی، بانکداری داخلی و مبارزه با پولشویی رتبه اول را کسب نماید.
بر اساس این گزارش؛ میلاد نوید و نرگس حیدری از موسسه اعتباری کوثر توانستند بالاترین میانگین نمرات فردی را در کل دروس المپیاد از آن خود کنند و رتبه اول و دوم در بین 140نخبه شرکت کننده در المپیاد را به دست آورند.
این گزارش می افزاید: از مجموع تیم شرکت کننده موسسه اعتباری کوثر در این المپیاد علمی، نرگس حیدری و میلاد نوید رتبه اول در بانکداری داخلی ، سعید قدری و عطیه مرتضایی رتبه اول در حقوق بانکی ، محمد رضا سربازی و سپیده لیموئی در مبارزه با پولشویی حائز رتبه اول شدند.
سید هادی هاشمی معاون توسعه و مدیریت سرمایه های انسانی کوثر با تبریک این موفقیت بزرگ به خانواده بزرگ کوثر گفت: نخستین المپیاد بانکی کارکنان بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی کشور با پیشنهاد اولیه این موسسه کلید خورد و در ادامه پس از تشکیل کمیسیون آموزش در کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
وی افزود: جهت حفظ مالکیت معنوی این رویداد علمی به نام موسسه، تاریخچه المپیاد تدوین و در سایت المپیاد بانک ها ثبت گردیده که این سابقه علمی به صورت دائمی در تاریخچه برگزاری المپیادهای بانک های خصوصی کشور به نام کوثر باقی خواهد ماند.
شایان ذکر است؛ در اولین دوره برگزاری المپیاد علمی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی 14 بانک و موسسه اعتباری در تاریخ 12 مرداد ماه به رقابت پرداختند.
اسامی 15 نخبه موسسه اعتباری کوثر عبارتند از: حامد بهروزی، نرگس حیدری فرد، میثم رشیدی منش، محمد رضا سربازی، عطیه مرتضائی، مریم قهرمانی، سعید قدری، سپیده لیموئی، میلاد نوید، الناز حلیمی، سهیل عبداللهی، مجید مهرابی، مصطفی جعفری، الهام رجبی و رضا علیزاده .

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :