#راه_اندازی #درگاه #پرداخت_اینترنتی بانک،در فروشگاه گروه صنعتی #انتخاب

با حضور معاونین و مدیران بانک مهر اقتصاد و گروه صنعتی انتخاب، درگاه پرداخت اینترنتی بانک بر روی فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی انتخاب راه اندازی شد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد؛ سید مهدی حسینی_ معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک_ در این نشست ضمن اشاره به سالها تجربه همکاری میان بانک مهر اقتصاد و گروه صنعتی انتخاب که در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی شکل گرفت،اظهار داشت: یکی از سیاستهای اصلی بانک حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی است و به خود می بالیم که از اولین گروه های مالی بودیم که پا در این عرصه نهادیم.
وی در ادامه با اشاره به کاستیهای موجود افزود: باید از همین فرصتهای اندک استفاده کرد و با ایجاد محصولات و خدمات جدید ضمن خدمت به مشتریان، ارزش افزوده بیشتری برای مجموعه خود ایجاد کنیم.
حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه درگاه پرداخت اینترنتی در فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی انتخاب ایجاد شده است عنوان داشت: این پروژه در راستای طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی که منطبق بر موازین شرعی و عقود اسلامی بود، صورت پذیرفت و مترصد آنیم تا با گسترش این خدمت سهم در آمدی بانک مهر اقتصاد را از مسیر خدمات نوین افزایش دهیم.
معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات در ادامه تصریح کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا با استفاده از ظرفیت علمی پرسنل، از محدودیتهای موجود برای مشتریان انبوه ایجاد مطلوبیت نمائیم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با توجه به رایزنیهای صورت گرفته با مدیران گروه صنعتی انتخاب میزان تخفیفی که به واسطه خرید با دستگاه های کارت خوان فروشگاهی شامل حال مشتریان می شود، با خرید از این درگاه نیز اعمال شود.
در ادامه این مراسم دکتر کریمیان_ معاون بازرگانی گروه صنعتی انتخاب_ از افتتاح و قرار گرفتن این درگاه بر روی فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی انتخاب ابراز خرسندی کرد و از آن به عنوان نقطه عطفی در روابط میان دوگروه یاد کرد.
وی در پایان سخنان خود، یکی از مزایای خرید مشتریان از این درگاه را عدم دریافت هزینه ارسال کالا های خریداری شده برشمرد.
گفتنی است در پایان این مراسم یکی از حاضرین به صورت نمادین با استفاده از این درگاه از وب سایت گروه صنعتی انتخاب محصول مورد نظر خود را خریداری و هزینه آن را پرداخت کرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :