حضور بیمه نوین در بزرگ ترین رویداد نفتی خاورمیانه

شرکت بیمه نوین با هدف معرفی محصولات و بهره مندی از فرصت همکاری های مشترک در بیست ‌و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران حاضر می شود.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، غرفه بیمه نوین به عنوان تنها شرکت بیمه ای حاضر در یکی از سالن های اصلی نمایشگاه، سالن ۱۴ و ۱۵،در غرفه ۴۰۷ در کنار سرآمدان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور پذیرای بازدیدکنندگان است و مدیران و کارشناسان شرکت بیمه نوین با هدف گسترش سطوح ارتباطی و اجرایی با مدیران، صاحب نظران و شرکت کنندگان در نمایشگاه با حضور در غرفه علاوه بر پاسخگویی به سئوالات حاضران، به ارائه مشاوره بیمه ای نیز خواهند پرداخت.
براین اساس شرکت بیمه نوین تاکنون نیز همکاری های بیمه ای زیادی در حوزه ارائه خدمات بیمه ای مختلف با شرکت های صنایع نفتی و پتروشیمی داشته و با داشتن نگاه توسعه ای و بهره مندی از ظرفیت های خدماتی خود، هم زمان با افزایش سرمایه شرکت برنامه مشارکت در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی را در چشم انداز خود دارد.
بیست و دومین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رویداد نفتی خاورمیانه با حضور بیش از ۴ هزار شرکت داخلی و خارجی از ۳۷ کشور، در تاريخ ۱۶ الی ۱۹ ارديبهشت ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمايشگاه بين المللی تهران برگزار می شود

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :