حاكميت شركتي براي ادامه حيات شركت هاي بيمه ضروري است

همتي، از بخش هاي مختلف پژوهشكده بيمه بازديد كرد و از نزديك در جريان روند كار، مسائل و درخواست هاي آنها قرار
گرفت.
به گزارش روابط عمومي بيمه مركزي، عبدالناصر همتي در اين بازديد ضمن ديدار صميمي با كاركنان و مديران پژوهشكده بيمه گفت: براي بهره گيري مناسب از ظرفيت هاي پژوهشي پژوهشكده، تاسيس كتابخانه تخصصي بيمه بايد در دستور كار قرار گيرد تا دانشجويان و كارشناسان صنعت بيمه به راحتي به منابع تخصصي بيمه دست يابند.
رئيس كل بيمه مركزي در بازديد از بخش هاي آموزشي و آزمون پژوهشكده بيمه، تقويت آموزش تخصصي مديران و كاركنان صنعت بيمه را مهم دانست و گفت: گذراندن دوره هاي حرفه اي چون MBA، مديريت استراتژيك، تجزيه  و تحليل مالي، اقتصاد و …. براي مديران و كاركنان صنعت بيمه بايد ضروري تلقي شود.
همتي، همچنين در بازديد از بخش پايان نامه ها بر حمايت بيشتر از پايان نامه هاي دانشجويي با موضوع بيمه تاكيد كرد و گفت: بايد با ابزارهاي  تشويقي براي جذب دانشجويان به سمت پژوهش و تحقيق در خصوص بيمه تلاش
كرد.
رئيس كل بيمه مركزي در اين ديدار مجددا حاكميت شركتي را براي ادامه حيات شركت هاي بيمه ضروري دانست و گفت: باتوجه به پتانسيل هاي موجود در پژوهشكده بيمه، بايد  مراحل اجرايي شدن اين موضوع با جديت لازم پيگيري شود تا گامي مؤثر در اصلاح روند مديريت در صنعت بيمه برداشته شود.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :