تقویت شبکه فروش، گامی موثر در رشد شرکت‌های بیمه

به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط‌عمومی بیمه سرمد، با هدف تقویت و بهبود فعالیت شعب، حسین قربانی، مدیر بیمه‌های اموال، حمید بایگان، مدیر بیمه‌های زندگی و مجید حبیبی، مدیر بیمه‌های خودرو بیمه سرمد، از شعبه شهریار (تبریز) این شرکت بازدید کردند.
در جریان این بازدید که با هدف بررسی عملکرد شبکه فروش، آگاهی از چالش‌های پیش روی بیمه‌گذاران و برنامه‌ریزی در جهت گسترش فعالیت‌های این شعبه صورت گرفت، مدیران بیمه سرمد با نمایندگان این شرکت دیدار کرده و دیدگاه‌های خود را پیرامون شرایط حاکم بر بازار بیمه‌ای کشور را با آنها در میان گذاشتند. همچنین در پایان این دیدار، به‌منظور آشنایی کامل‌تر نمایندگان با تکنیک‌های فروش، کارگاه آموزشی توسط مدیر بیمه‌های زندگی بیمه سرمد برگزار شد.
در ادامه سفر مدیران بیمه سرمد به استان آذربایجان شرقی، فرصت دیدار آنها با مرتضی‌علی فتحعلی‌زاده، مدیر بانک صادرات فراهم در استان آذربایجان شرقی فراهم شد. لزوم همکاری بیشتر بانک و بیمه و همچنین گسترش تعاملات در اجرای طرح‌های جدید بیمه‌ای، از موضوعاتی بود که در این جلسه بر آن تاکید شد.
گفتنی است در جریان حضور مدیران بیمه سرمد در شعبه شهریار، نشستی با حضور رئیس شعبه سامان نگار ایرانیان در این استان برگزار شد. در جریان این دیدار که با هدف بررسی، کنترل و نظارت بر نحوه عملکرد شرکت سامان نگار ایرانیان صورت گرفت، بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی سریع و به موقع به بیمه‌گذاران تاکید و برخی از موانع موجود در مسیر پاسخگویی به بیمه‌گذاران برطرف شد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :