#تقدیر #رییس_سازمان_محیط_زیست بخاطر نقش #وزیر_اقتصاد در خصوص مالیات سبز

معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست طی مکاتبه ای از مساعدت ها و حمایت های وزیر امور اقتصادی و دارایی از برنامه ها و موضوعات محیط زیستی در دولت یازدهم به ویژه نقش آفرینی وی در معرفی و پذیرش مالیات سبز تقدیر کرد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در نامه معصومه ابتکار خطاب به علی طیب نیا که روز گذشته انجام شد، می خوانیم: برقراری تعادل بین وجوه اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی توسعه؛ شرط لازم تحقق اهداف بلند نظام در حوزه های مختلف و نیل به محیط زیست مطلوب مندرج در سند چشم انداز 1404 و سیاست های کلی محیط زیست ابلاغی معام معظم رهبری است.
یکی از مهم ترین بسترهای تحقق این اهداف برای حفاظت از محیط زیست، تعبیه و استفاده از ابزارهای اقتصادی و از جمله مالیات است.
مساعدت ها و حمایت های جنابعالی از برنامه ها، سیاست ها، لوایح و موضوعات محیط زیست در دولت یازدهم و به ویژه نقش افرینی در معرفی و پذیرش مفهوم “مالیات سبز” در لایحه مالیات بر ارزش افزوده اقدامی تاریخی، ماندگار و ستودنی است.
بدینوسیله مراتب تقدیر خود و دوستداران محیط زیست را خدمت تان ابراز داشته و از خداوند سبحان سلامت، سربلندی و فرصت خدمت بیش از پیش به میهن عزیز را خواستارم.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :