تا سقف 413 ميليون تومان به وارث قانوني آنها بیمه آتش نشانان شهید پرداخت می شود

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت طی هفته جاری بیمه عمر و حوادث آتش نشانان شهید حادثه پلاسکو به طور کامل و تا سقف ۴۱۳ میلیون تومان به وارث قانونی آنها پرداخت خواهد شد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا ناصر امانی افزود: از این مبلغ قبلاً میزان ۱۹۰ میلیون تومان پرداخت گردیده و الباقی تا سقف مبلغ مذکور طی هفته جاری پرداخت می شود.
معاون شهردار تهران همچنین از پرداخت مبلغ ۳۰۰۰ میلیون تومان هزینه خرید مسکن آتش نشانان شهید توسط شهرداری تهران تا حداکثر تیرماه سال جاری خبر داد و گفت: این مبلغ بر اساس پیشنهاد شهردار و تصویب شورای اسلامی شهر تهران در اواخر سال ۱۳۹۵ در اعتبارات شهرداری پیش بینی شد که اعتبار آن هفته گذشته توسط معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تأمین و در اختیار سازمان آتش نشانی قرار گرفت و ما پیگیر هستیم تا اواخر هفته جاری به خانواده محترم آنان پرداخت گردد.
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در ادامه از پرداخت پاداش فداکاری به آتش نشانان شهید پلاسکو خبر داد و گفت: بر اساس قانون ۳۰ برابر آخرین حکم حقوقی این شهدا در زمان حیات شان بعنوان پاداش فداکاری پرداخت شده است که متناسب با آخرین دریافتی این عزیزان از حداقل ۷۵۰ میلیون ریال تا حداکثر یک میلیارد و ششصد میلیون ریال متفاوت می باشد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :