«بی‌نامی» باران کوثری و حسن معجونی در فجر ۹۵ رونمایی می‌شود

دیباچه: مجید رضابالا گفت: «نسخه نهایی فیلم سینمایی «بی‌نامی» تا یک ماه دیگر آماده می‌شود.»
مجید رضابالا (تهیه‌‌کننده فیلم «بی‌نامی») در گفت‌وگو با دیباچه از اتمام نسخه نهایی این فیلم تا یک ماه دیگر خبر داد و گفت: «فیلم سینمایی «بی‌نامی» این روزها در مرحله اصلاح رنگ و مراحل نهایی صداگذاری است و نسخه نهایی آن تا یک ماه دیگر آماده می‌شود و فیلم را برای نمایش در جشنواره فجر آماده خوهیم کرد.»
رضابالا در ادامه با اشاره به همکاری با کارگردانی فیلم‌اولی گفت: «علی‌رضا صمدی کارگردانی متفاوت با توانایی‌هایی بالاست. از روز اول که فیلمنامه را خواندم متوجه شدم که با داستان متفاوتی مواجه هستم و این همکاری نتیجه مثبتی خواهد داشت.»
این تهیه‌کننده در مورد انتخاب بازیگران این فیلم گفت: «هیچ اصراری از سمت من و یا کارگردان نبود و با تعامل و همفکری به این نتیجه رسیدیم که از بازیگرانی که در فیلم حضور دارند، استفاده کنیم. حسن معجونی در این فیلم نقش اصلی مرد را بازی می‌کند و باران کوثری نقش اصلی زن «بی‌نامی» را ایفا می‌کند.»رضابالا در آخر هم گفت: «حدود شش ماه رو فیلمنامه «بی‌نامی» کار شد و وقتی برای دریافت پروانه ساخت ارسالش کردیم؛ خوشبختانه هیچ ممیزی‌ای شامل حال فیلمنامه نشد. امیدوارم این فیلم در جشنواره فیلم فجر حاضر باشد و در میان دیگر آثار جشنواره نمایش داده شود.»
براساس این گزارش،باران کوثری، حسن معجونی، پوریا رحیمی سام، هوشنگ قوانلو، شهروز دل افکار، مهتاب ثروتی، علی باقری، رضا افشار، محمود نظرعلیان و… بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند که تاکنون همگی آنان مقابل دوربین رفته‌اند.«بی نامی» مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستانش آمده: گذشته ما را رها نمى کند و جایى در نهایت ما را گیر مى اندازد. در این لحظه انتخاب بین حال یا گذشته بزرگترین تصمیم است… .فیلمبرداری این فیلم به طور کامل در تهران انجام شد و بازار تهران و کافه ای در یوسف آباد از جمله لوکیشن های اصلی پروژه هستند.
«بی نامی» اولین ساخته سینمایی علیرضا صمدی محسوب می شود که پیش از این ساخت چندین فیلم کوتاه را در کارنامه خود داشته است. سایر عوامل اصلی «بی نامی» عبارتند از: تهیه کننده: مجید رضابالا، نویسندگان فیلمنامه: علیرضا صمدی، فرهاد مهندس پور، مشاور کارگردان: بهنام بهزادی، جانشین تولید و برنامه ریز: مسعود میمی، مدیر فیلمبرداری: امین جعفری، مدیر هنری: بهزاد آدینه، طراح چهره پردازی: علی بهرامی فر، طراح لباس: هما بهجتی، صدابردار: علی ذالفقاری، مجری طرح: مهدی نویدانفر.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :