بیمه آرمان

برگزاری دوره آموزشی نرم افزار فناوران رشته مسئولیت
دوره آموزشی نرم افزار فناوران در حوزه صدور رشته های مسئولیت برای اولین بار با حضور کارشناسان ستادی این رشته در بیمه آرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، مدیریت آموزش و پژوهش این دوره را روز یکشنبه 11 مهر برای  6 نفر از کارشناسان ستادی این رشته و فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار کرد.بر اساس این گزارش، این دوره همچنین روزهای سه شنبه و چهارشنبه سیزدهم و چهاردهم مهر با حضور مدیر بیمه های مسئولیت برای 14 نفر از کارشناسان ستادی، شعب منتخب در محل کارگاه شرکت کارانگر فناوران خبره برگزار گردید.
سرپرست شعبه اصفهان بیمه آرمان معرفی شد
با حضور سیدحمید موسوی مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه آرمان، علیرضا میلانی زاده به عنوان سرپرست شعبه اصفهان این شرکت منصوب و معرفی شد.به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، علیرضا میلانی زاده از مدیران با سابقه بیمه ای در اين منطقه است و پیش از این در شرکت های بیمه آسیا و پاسارگاد فعالیت داشته است.
نمایندگان بیمه آرمان در گیلان با تکنیک های فروش و فنون مذاکره آشنا شدند
بیمه آرمان چهارمین دوره ی بازآموزی بیمه عمر و سرمایه گذاری و آموزش تکنیک های فروش و فنون مذاکره را برای نمایندگان این شرکت در استان گیلان برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، این دوره آموزشی با حضور محمد جُنیدی- مدیر توسعه ی فروش بیمه های زندگی- و بهزاد محمودی- مدیر منطقه ی 3 بیمه آرمان- در رشت برگزار شد.دکتر هادی رئیس الذاکرین معاون فروش و بازاریابی این شرکت هدف از برگزاری دوره های آموزشی را تأکید مدیر عامل بر افزایش سطح دانش و توانمندی های پرسنل شبکه فروش اعلام کرد و گفت: دوره های بازآموزی حین خدمت یکی از برنامه های راهبردی بیمه آرمان است و این دوره ها در سایر استان ها نیز برای کارکنان شعب و نمایندگان با قوت بیشتری برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :