با تدبیردولت و تسهیلات بانک صنعت و معدن فولاد ازنا پس از ٨ سال توقف در آستانه بهره برداری است

با حمايت جدي دولت و ١٥٠ ميليون يورو تسهيلات بانك صنعت و معدن شركت فولاد ازنا در استان لرستان پس از ٨ سال توقف دوباره احيا مي شود و براي ٩٠٠ نفر شغل ايجاد مي كند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن در حال حاضر ٨٥ درصد از ماشين آلات بخش نورد اين كارخانه وارد شده و در حال نصب است كه با توليد ورق فولادي بالاي ٥ ميليمتر تحول عظيمي در اقتصاد، توليد و اشتغال كشور ايجاد خواهد كرد.
بنا به اين گزارش ١٦ طرح صنعتي در دوران دولت تدبير و اميد با استفاده از ٧ هزار و ٦٠٠ ميليارد ريال تسهيلات بانك صنعت و معدن در استان لرستان به بهره برداري رسيده و براي ٧٠٠نفر اشتغال ايجاد كرده است.
از ميان اين طرح ها ، پتروشيمي لرستان با ٧ هزار ميليارد ريال، فورج سازان لرستان با ٣٣٠ ميليارد ريال و آساسنگ با ٥٢ ميليارد ريال تسهيلات دريافتي به ترتيب بالاترين تسهيلات را از بانك صنعت و معدن دريافت كرده اند.
در ميان طرح هاي ياد شده فورج سازان لرستان با ٣٠٠ نفر ، پتروشيمي لرستان با ١٠٠ نفر و كيميا پژوهان گيتي با ٦٠ نفر قادر به ايجاد بيشترين ميزان اشتغالزايي بودند .
گفتني است صنايع كوچك و متوسط استان لرستان تاكنون مبلغ ٧٩٠ ميليارد ريال تسهيلات در قالب طرح رونق توليد و براي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي از بانك صنعت و معدن دريافت كرده اند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :