#بانک #قرض_الحسنه_مهر_ایران #رتبه نهم #اطلاع_رسانی در #شبکه_های_اجتماعی را کسب کرد

بانک قرض الحسنه مهر ایران طی سه ماهه اول سال ۱۳۹۶، بر اساس گزارش فعالیت بانک های ايران در شبکه هاي اجتماعي که توسط دپارتمان آناليز شبكه هاي اجتماعي بانكتاك انجام شده است، رتبه نهم را به خود اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، بیش از ۱۵ ماه است که بانکتاک فعالیت بانك هاي ايراني در شبكه هاي اجتماعي را پايش كرده و هر سه ماه يك بار گزارشي در اين زمينه ارائه مي دهد.
در این آنالیز، صفحات رسمی بانک ها و مؤسسات مالی در تلگرام و اينستاگرام، دو رسانه اجتماعي که در ايران بيشتر مورد اقبال عمومي بوده، بررسي شده است. فعاليت بانک ها در هر دوره سه ماهه فارغ از فعاليت شان در دوره هاي قبل مورد ارزيابي قرار مي گيرد. سپس با مقايسه نتايج اين دوره با دوره سه ماهه قبل که گزارش آن موجود است، تغييرات صورت گرفته نيز گزارش مي گردد.
تعداد فالوئر، کیفیت محتوا، تعامل با مخاطب، کیفیت مديريت صفحه، محبوبيت محتوا و متوسط پست در ماه به عنوان ۶ شاخصي است که در اين ارزيابي ها مورد توجه قرار گرفته و بر اساس آن در حوزه اينستاگرام بانک هاي سامان، ملت، آينده، پاسارگاد، شهر، تجارت، ايران زمين، گردشگري، قرض الحسنه مهر ايران و بانك مركزي رتبه اول تا دهم را به خود اختصاص دادند.
شایان ذکر است، برای رتبه بندی بانکها از دو تکنیک رتبه بندي «تاپسيس» و «همساني» يا «مشابهت» استفاده شد كه هردو نتايج مشابهي داشتند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :