بانک صادرات ایران

معرفي بانک صادرات از سوی نشریه بنکر به عنوان برترین بانک ایرانی
نشریه  بنکر «The Banker» در آخرین رتبه بندی خود بانک صادرات ایران را به عنوان برترین بانک ایرانی در میان ١٠٠٠ بانک برتر جهان معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به دلیل برخورداری از قابلیت ها و توانمندی ها در عرصه داخلی و بین المللي برای چندمین سال متوالي ضمن قرار گرفتن در بین ١٠٠٠ بانک برتر جهان با رتبه اي مناسب، توانست رتبه نخست را نیز در بين بانك هاي كشور به خود اختصاص دهد.
عملکرد بانک صادرات ایران رضایت بخش است
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: عملکرد بانک صادرات ایران در عرصه اشتغال زایی و توانمند سازی مددجویان این نهاد ارزشمند است و انتظار می رود این روند شتاب بیشتری داشته باشد. رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) در آیین امضای تفاهم نامه همکاری با بانک صادرات ايران افزود: در سال جاری بانک صادرات ایران متعهد به اعطای هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی و توانمند سازی مددجویان این نهاد شده است که این رقم در حل بخشی از مشکلات و رسیدن به اهداف توانمند سازی مددجویان اثر بخش خواهد بود.
پرداخت سود سهامداران شرکت بيمه سرمد در شعب بانک صادرات
سود سهامداران شرکت بيمه سرمد مربوط به سال مالی منتهی به پايان اسفند ماه ١٣٩٤ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت مي شود.به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شركت  بيمه سرمد پرداخت سود سهام سال مالي منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩٤از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از يكم مهرماه سال٩٥ آغاز شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت كنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
ورود بانك صادرات به عرصه صنعت بانكداري، تحول بزرگي را در كشور رقم زد
عضو هيأت‌مديره بانك صادرات ايران با اشاره به پيشينه و عملكرد اين بانك گفت: ورود و حضور بانك متبوع در دهه سي به عرصه صنعت بانكداري، تحول بزرگي را در اين عرصه رقم زد.محمد رضا عرفاني، عضو هيأت ‌مديره اين بانك در مراسم معارفه مدير جديد شعب استان بوشهر گفت: فعاليت و رويكردهاي اين بانك منشاء تحولات سازنده اي در صنعت بانكداري شده زيرا كه اين اقدام با عشق به خدمت تلفيق شده بود و با سرعت مطلوب اقصي نقاط كشور را فراگرفت و مردم از خدمات گسترده آن بهره مند شدند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :