بانک شهر

اجرای طرح شکوفایی شهری از مهم‌ترین تحولات شهر قزوین
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به انتخاب شهر قزوین به عنوان پایلوت اجرای طرح شکوفایی شهری، این اقدام را از مهم‌ترین تحولات این شهر در راستای افزایش سطح کیفی زندگی شهروندان دانست. به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمد پورزرندی با تاکید بر اهمیت افزایش سطح کیفی زندگی شهروندان گفت: در چند سال اخیر اقدامات مهمی در خصوص توسعه و عمران شهرها شده است و یکی از عمده‌ترین موضوعات در این زمینه، معرفی شهر قزوین به عنوان شهر پایلوت برای اجرای طرح شکوفایی شهری بوده است.وی افزود: دبیری مجمع جهانی شهرهای اسلامی و عاملیت در موضوع جاده ابریشم از دیگر اتفاقات مهمی است که با توجه به قدمت تاریخی این شهر و همچنین ظرفیت‌های ناشناخته آن، بسیار حائز اهمیت است.
توسعه شهرها با حمایت‌های بانک شهر از شهرداری‌ها
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، با اشاره به افزایش سرمایه بانک شهر در سال جاری، گفت: حمایت‌های بی‌شائبه این بانک به شهرداری‌ها توانسته عمران شهری را رقم بزند. امیر خجسته، با تاکید بر موفقیت این بانک در افزایش رفاه شهروندی با ارایه خدمات نوین بانکی، گفت: بانک شهر توانسته با ارایه خدمات نوین بانکی بسیاری از دغدغه‌های مردم را کاهش دهد.نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌ که حمایت‌های بی‌شائبه بانک شهر به شهرداری‌ها توانسته عمران شهری را رقم بزند، افزود: این بانک به منظور ارایه خدمات برای رفاه شهروندی در بسیاری از زمینه‌ها پیشتاز بوده است.وی با اشاره به افزایش سرمایه بانک شهر در سال جاری، گفت: افزایش سرمایه این بانک نشان از اعتماد مردم به خدمات این بانک است.
تسهیل در عمران کلانشهرها با افزایش سرمایه بانک شهر
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم، با اشاره به اقدامات مثبت بانک شهر در آبادانی شهرها گفت: افزایش سرمایه این بانک موجب تسهیل در عمران شهرها می‌شود. عیسی امامی با اشاره به روند مثبت افزایش سرمایه بنگاه‌های اقتصادی و بانک‌ها در رشد کشور، گفت: افزایش سرمایه اگر در مسیر رشد بهره‌وری و ارتقاء سطح زندگی مردم هزینه شود، می‌تواند منشاء ثمرات مثبتی برای کشور باشد.نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس نهم، با بیان این‌ که افزایش سرمایه این بانک، به صورت مستقیم منجر به تقویت سطح رفاه مردم می‌شود، افزود: حضور گسترده بانک شهر در حوزه خدمات‌دهی شهری وجه ممیزی است که توانسته به عمران و آبادانی کشور در حوزه شهری و روستایی کمک کند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :