بانک سینا پیشرو در تامین رضایت مشتریان

بانک سینا تاکنون با ارائه برنامه های توسعه ای مناسب و ایجاد تنوع در خدمات، نقش در خور و
شایسته ای در اقتصاد کشور داشته است که این میزان از موفقیت نتیجه اعتماد هموطنان و  سهامداران است.
محمدرضا پیشرو، مدیرعامل بانک سینا در گفت و گوی اختصاصی  با خبرنگار سرزمین پویا ارتقای جایگاه بانک سینا را در نظام بانکی در گرو اجرای سیاست های مناسب راهبردی و توسعه ای عنوان کرد.
در ادامه مشروح این گفت‌وگو آمده است:
رضایت مشتریان از بانک سینا مربوط به چه اقدامی بوده است؟
بانک سینا با تعریف سبدی متنوع از محصولات در حوزه بانکداری الکترونیک، تسهیلات، اعتبارات و بین الملل و تکمیل چرخه فعالیت ها، گام های مثبتی را در راستای تامین رضایت هموطنان برداشته و امیدوار است با تداوم این روند و ارائه برنامه ها و خدمات نوین، به جایگاه مطلوبتری از این نظر دست یابد.
سیاست های اعتباری بانک سینا
در سال جاری چیست؟
بانک سینا با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و به منظور حمایت از تولید ملی و کمک به رونق اقتصادی کشور، بسته سیاست های اعتباری را که دربرگیرنده و تامین کننده نیاز صنوف مختلف، فعالان بخشهای اقتصادی، حوزه بهداشت و درمان، حمل و نقل وسائط نقلیه سنگین، تعمیر ساختمان و نظایر آن است، تدوین و ابلاغ نموده و شعب این بانک جهت اعطای این نوع تسهیلات به متقاضیان، آمادگی دارند.
**در بخش بین الملل چطور عمل کردید؟
بانک سینا به جهت استفاده از ظرفیت های بین المللی و تعامل با بانک های خارجی که در سایه برجام محقق شده در همان ابتدا و به عنوان اولین بانک ها اتصال با سوئیفت را برقرار و مذاکراتی را در این زمینه آغاز نمود. در حال حاضر هم روابط کارگزاری با بانک هایی از کشور های آلمان، اتریش، ایتالیا، ترکیه و اسپانیا فراهم است و محدودیتی در ارائه این خدمات به هموطنان ندارد. در کنار این موضوع، توسعه آموزش های ضمن خدمت و اقدامات برای ارتقاء دانش همکاران در بخش بین الملل نیز در دستور کار قرار گرفته و معاونت های ارزی شعب نیز برای گسترش و ارائه بهینه این خدمات فعال شده اند.
بانک سینا در حوزه اجتماعی چه رویکردی دارد؟
با توجه به سیاست های بنیاد مستضعفان و کمک به توسعه اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته کشور، این بانک تفاهم نامه هایی را با بنیاد علوی، کمیته امداد و استانداری های کشوپر ذیل معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به امضاء رسانده و تاکنون طرح های متعددی در استانها به بانک معرفی شده که در حال اقدام است.
اقدام بانک در حمایت از اقشار ضعیف چطور است؟
به منظور کمک به رونق و توسعه شبکه حمل و نقل روستایی، نسبت به اعطای تسهیلات خرید خودرو حمل بار و مسافر به مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره) اقدام شده که قطعاً در کنار موضوع مادی و اقتصادی، سبب خیر و برکت در بانک نیز خواهد شد.
در زمینه بانکداری الکترونیک تا کجا پیش رفتید؟
بانک سینا اقدامات گسترده ای را در زمینه توسعه زیرساخت ها و بستر های بانکداری الکترونیک به اجرا رسانده و در حال حاضر متنوع ترین خدمات را در این حوزه به هموطنان ارائه می نماید و این بانک آمادگی همکاری با سازمانها و نهادهای مختلف در زمینه ارائه خدمات این بخش را نیز دارد.
سخن آخر:
امیدواریم بانک سینا همچنان با ارائه برنامه های توسعه ای مناسب و ایجاد تنوع در خدمات، بتواند نقشی پررنگ تر از قبل را در اقتصاد کشور بر پایه اعتماد هموطنان و  سهامداران ایفا
نماید.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :