#بازدید #مدیران استانی #بانک_ایران_زمین، از #تولیدکنندگان #شیرینی و #شکلات استان مرکزی

معاون اداری مالی و کارشناسان استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال وبختیاری بانک ایران زمین، با هدف تعامل و بررسی نیازهای کارگاه های تولیدی استان، از مجموعه قنادی های لاله صحرای استان مرکزی، تولید کننده انواع شکلات و شیرینی و دارنده نشان برتر کیفیت بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی : #فرهاد_سالم با تشریح شرایط اقتصادی کشور به ضرورت توجه به تولید کنندگان داخلی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و پتانسیل های موجود پرداخت و گفت: متخصصان کشور در اکثر صنایع علوم تخصصی به کمال بلوغ خود رسیده اند و جوانان ایرانی بدرستی نشان داده اند هر جا با همت و تلاش گام برداشته اند موفق عمل کرده اند.
وی افزود: از اهم وظایف هر کارگاه ارائه محصول با کیفیت است و برای برای تحقق این اهداف لازم است پشتیبانیهای مالی توسط بنگاههای انجام شود تا شاهد رشد چشم گیر کارگاه هایی با ظرفیت های متنوع باشیم.
سالم در ادامه با بیان روند صحیح مراودات اقتصادی در کشور به تشریح خدمات بانک ایران زمین در حوزه های صنعت، معدن، خدمات، کشاورزی و سایر مشاغل پرداخت.
در ادامه امید بیگی مدیر مجموعه با بیان اینکه صنعت شیرینی و شکلات از مزیت های خاصی برخوردار است،
بحث صادرات را یکی از این مزیت ها برشمرد و گفت: این صنعت از جمله بزرگترین صنایع بزرگ کشور است و ارزش افزوده، قدرت ارز آوری، اشتغالزایی و توسعه صادرات غیر نفتی بسیار بالایی دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود نقدینگی و سرمایه در گردش را از مشکلات عمده صنعت شیرینی و شکلات دانست و بیان داشت: ما در تهیه مواد اولیه دچار مشکل هستیم و اگر بتوانیم با پشتوانه و حمایت بانک ایران زمین منابع سرمایه در گردش خود را افزایش دهیم خواهیم توانست در گسترش فعالیت ها گامهای موثر و بلندی را برداریم.
چـاپ

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :