بازدید دبیر کمیسیون صنایع و معادن و نمایندگان مجلس از واحدهای تولیدی استان قزوین

دبیر کمیسیون صنایع و معادن و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از 3 واحد تولیدی مستقر در تاکستان و شهر صنعتی البرز بازدید کردند.
به گزارش شاتا؛ علی پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین  در این بازدیدها ضمن ارائه گزارشی به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی درتاکستان و شهرصنعتی البرز را تشریح و همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی استان را برای تسریع در رفع مشکلات این واحد ها خواستار شد. سیده حمیده زرآبادی دبیر کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی  هم در حاشیه بازدید از سه واحد صنعتی پرشین فولاد تاکستان- گلوکوزان و سندن 1 و2  ضمن گفتگو با مدیران این واحدهای صنعتی ، از نزدیک در جریان میزان  تولید، صادرات و تنوع محصولات تولیدی قرار گرفت.
واحد پرشین فولاد ، تولید کننده انواع میلگرد فولادی با ظرفیت ساخت سالیانه 500 هزار تن میلگرد فولادی، و اشتغال 300 نفر نخستین واحدی بود که مورد بازدید قرار گرفت. واحد تولیدی گلوکوزان واقع در شهر صنعتی البرز ، تولیدکننده گلوکز و شربت گلوکز- سبوس ذرت و نشاسته ذرت – خوراک دام و طرح توسعه فروکتوز با ظرفیت ساخت سالانه 98 هزار تن و اشتغال 308 نفر دومین شرکت بود که مورد بازدید قرار گرفت.
سومین واحد که مورد بازدید قرار گرفت شرکت تولیدی سندن ایرانیان( شعبه 1 و 2) تولید کننده انواع بخاری و کولر اتومیبیل تیبا- پراید ، با ایجاد اشتغال برای یک هزار و 345 نفر در سه شیفت کاری و 17 خط تولید فعال است که در سال 1394 یک میلیون دویست هزار عدد تولید داشته است و پیش بینی میشود این میزان تولید در سال جاری به یک میلیون و ششصد هزار ست افزایش یابد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :