#بازاریابی و #تبلیغات از #اولویت_هاي مديريت شعب استان سمنان است

#رضاییان #مدیر_شعب استان سمنان بر نقش و اهمیت فعاليت هاي تبليغاتي و بازريابي در تعالي و تثبيت جايگاه و برند بانک قرض الحسنه مهرايران تاکيد کرد.
به گزارش سرزمین پویا_ روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، رضاییان در تشريح عملکرد ۴ ماهه سالجاري بيان داشت: تبليغات شايسته به منظور معرفي اولين و بزرگترين بانک تخصصي قرض الحسنه با خدمات منحصر به فرد آن به ويژه بانکداري الكترونيك مانند: افتتاح حساب و درخواست تسهيلات آنلاين، موبايل بانك و اينترنت بانك و همچنين سپرده قرض الحسنه ويژه و طرح پيوند مهرايران در قالب بانكداري اجتماعي و … كه از منويات مديرعامل نيز مي باشد در دستور كار بازاريابي و تبليغات استان قرار دارد.
وی در رابطه با وضعیت جذب منابع شعب گفت: با اهتمام و تلاش مضاعف و شناسایی پتانسيل هاي استان و بازاريابي توسط کميته هاي صف و ستاد سعي شده تا سهم بانک قرض الحسنه مهر ايران از بازارهاي هدف افزون تر باشد تا رشد، تعالي و بالندگي بيش از پيش ميسر گردد.
رضاییان با اشاره به عملکرد استان در خصوص کنترل مصارف و مطالبات تصریح کرد: این استان با توجه به پيگيري مستمر در وصول مطالبات و برگشت منابع بانک جزء استان هاي برتر مي باشد.
همچنین، برنامه ریزی سال ۹۶ بر این اساس است که با مشارکت دادن کليه همکاران صف وستاد و با تجهيز و تخصيص بهينه منابع، تعديل نسبت مصارف به منابع معمول گردد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :