اهدای خون توسط کارکنان بانک سرمایه

در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون، همکاران داوطلب بانک سرمایه خون خود را اهدا نمودند.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، با حضور تیم خون گیری سازمان انتقال خون در ساختمان مرکزی این بانک در روز شنبه مورخ 7 مرداد ماه، همکاران داوطلب خون خود را اهدا نمودند.
در این اقدام خداپسندانه که با استقبال مدیران و کارکنان بانک سرمایه همراه بود امجد خضری، نایب رئیس هیات مدیره بانک سرمایه که جهت مشارکت در این عمل انسان دوستانه در محل اهدای خون حضور داشت ضمن تقدیر از برنامه ریزی و اجرای این امر مهم در بانک سرمایه که موجب نشاط و شادابی سازمانی گردیده است اظهار داشت: همانطور که گفته شده است «اهدای خون، اهدای زندگیست» و باید قدر این نعمت خدادادی را دانسته و در راه کمک به نیازمندانِ این ماده حیاتی از آن استفاده نمود چرا که در این کار رضای خداوند و نجات جان انسان ها قرار دارد.
مجتبی زمانیان، رئیس اداره حوزه مدیریت نیز که در این امر پسندیده شرکت کرده بود طی سخنانی ضمن تقدیر از اجرای برنامه اهدای خون در بانک سرمایه اظهار داشت که یکی از مولفه های ایجاد همدلی در میان همکاران، شرکت در امور خیرخواهانه است و اهدای خون یکی از امور انسان دوستانه ای ست که علاوه بر رضای خدا، سلامت جسم و کمک به همنوعان را نیز در خود دارد.
وی همچنین بیان داشت که شرکت در برنامه های جمعی و گروهی موجب افزایش روحیه و نشاط همکاران می شود که این امر رابطه مستقیم در میزان بهره وری و کارایی آنها دارد و همین مسئله اهمیت اجرای چنین برنامه هایی را در سازمان ها نشان می دهد.
شایان ذکر است این اقدام خیرخواهانه به همت اداره رفاه بانک سرمایه و با همکاری سازمان انتقال خون صورت گرفت که با استقبال پرشور مدیران و کارکنان این بانک مواجه شد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :